رپورتاژ: جت پرینتر صنعتی هیتاچی

0

جت پرینترهای ریزنگار در دسته‌ی سیستم‌های مارکینگ برون تماسی و چاپ با اطلاعات متغیر به‌طور مستقیم بر روی اشکال متنوع محصولات قابلیت چاپ دارد. جت پرینترهای صنعتی هیتاچی جز پرسرعت‌ترین چاپگرهای صنعتی بازار هستند.

این چاپگرهای صنعتی، قادر به چاپ و کدزنی بر روی محصولات با جنس‌های متنوع ازجمله فلز، پلاستیک، فیلم و کاغذ هستند. سری RX2 جت پرینترهای صنعتی هیتاچی، به مصرف‌کنندگان پیشنهاد کیفیت بالا در چاپ، قابلیت اطمینان و کارایی بیشتر به نسب دیگر جت پرینترهای صنعتی را ارائه می‌دهد.

ویژگی‌های ممتاز جت پرینترهای صنعتی هیتاچی:

کاربری راحت جت پرینترهای صنعتی هیتاچی برای اپراتورها: این نوع جت پرینترهای صنعتی، به دلیل بهسازی تجهیزات در طراحی کابین به نسبت دیگر جت پرینترهای صنعتی، اجازه دسترسی راحت‌تر به تجهیزات برقی و هیدرولیکی جهت نصب و تعمیرات پیشگیرانه‌ی دوره‌ای برای این نوع جت پرینترهای صنعتی را فراهم می‌کند.

صفحه‌نمایش روشن‌تر با وضوح‌بالا:

جت پرینترهای صنعتی هیتاچی، پیغام چاپی و ویرایش شده به‌صورت واقعی روی صفحه (WYSIWYG) مختص این نوع جت پرینترها، نمایش داده می‌شود. عملکرد دکمه‌های این چاپگرهای صنعتی به‌عنوان آیکون‌هایی برای کمک به درک خصوصیات این چاپگرهای صنعتی نمایش داده می‌شود.

پیشرفت در بلاک گردش جوهر:

در این چاپگرهای صنعتی، فیلتر جوهر به‌راحتی قابل تعویض است. مجموعه فیلتر جت پرینترهای صنعتی به نسبت دیگر چاپگرهای صنعتی، در دسترس هستند. حتی در این چاپگرهای صنعتی در مقایسه با دیگر چاپگرهای صنعتی، تعویض فیلتر بدون استفاده از هرگونه ابزاری انجام می‌شود.

قابلیت اطمینان بالا:

هد چاپگرهای صنعتی، برای استحکام بیشتر در قالب یک بدنه آلومینیومی ساخته‌شده است. هد این چاپگرهای صنعتی، حتی اگر در تماس با شرایط محیطی سخت، به‌طور مستقیم یا غیرمستقیم، قرار گیرد در مقایسه با دیگر چاپگرهای صنعتی، بسیار بادوام است.

سازگاری زیست‌محیطی جت پرینتر هیتاچی و تنوع در مدل جوهر این چاپگرهای صنعتی:

در این چاپگرهای صنعتی، راه برای چاپ بر روی سطوحی که قبلاً با مشکل مواجه بوده و هماهنگی بیشتر این جت پرینترهای صنعتی با قوانین و معاهده‌های زیست‌محیطی جهانی هموارشده است.

عملکرد خاموش شدن خودکار جهت پرینترهای صنعتی:

در این چاپگرهای صنعتی فرآیند بین تمیزکاری خود نازل و خاموش کردن سیستم جت پرینتر در عملکرد یک دکمه ترکیب‌شده است. پس از پایان چاپ روزانه توسط چاپگر صنعتی هیتاچی نیازی به انتظار کاربر جهت خاموش کردن این چاپگرهای صنعتی پس از تمیزکاری نیست.

ویژگی مهم این چاپگرهای صنعتی، قابلیت تغییر زبان منوی دستگاه جت پرینتر صنعتی به زبان فارسی است. این ویژگی چاپگر صنعتی، به‌راحتی هرچه بیشتر کاربرد آن توسط اپراتور کمک شایان می‌کند.

   

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.