حالا می‌توانید مرورگر اینترنتی سامسونگ را در گوشی‌های اندرویدی خود نصب کنید. آما آیا واقعا نیازی به این کار هست؟

1

این سال‌ها ما بارها شاهد بوده‌ایم که سامسونگ، از بعد نرم‌افزاری، نشانه‌های تمایل به استقلال را نشان داده است.

شاید اگر این شرکت می‌توانست و اگر از رویکرد مثبت کاربران مطمئن بود، سیستم عامل موبایلی مستقل از اندروید روی گوشی‌های خود می‌گذاشت.

اما در شرایطی که سامسونگ هنوز به این قمار فکر نمی‌کند، با لانچرها و پوسته‌ها و اپلیکیشن‌های متفاوت، دوست دارد که گوشی‌های خود را متمایز نشان بدهد.

سامسونگ البته تجربه عرضه اپلیکیشن‌های ناموفق را هم دارد، مثلا زمانی اپلیکیشن «میلک» را در سودای رقابت با پاندورا عرضه کرده بود که اصلا تجربه جالبی نبود.

اما حالا این شرکت نسخه جدید مرورگر اینترنتی سامسونگ را عرضه کرده که آن را می‌توان روی کلیه گوشی‌های بان اندروید ۵.۰ به بالا نصب کرد.

البته این مرورگر، بر اساس کرومیوم، یعنی نسخه پایه کدباز کروم، بنا شده است، بنابراین چیز کملا مستقلی نسبت به کروم نیست و همه ویژگی‌های آن را دارد.

اما در کنار آن ویژگی‌های خوب هم دارد که در کروم فعلا نیست:

-ویژگی دید در شب یا night mode

-امکان نصب افزونه‌های جدا برای بلوک کردن تبلیغات

-مصرف بهینه شارژ باتری

در ضمن کاربرانی که مایل هستند مرورگر موبایلی و دسکتاپ آنها همواره با هم سینک باشد، می‌توانند با نصب افزونه اینترنتی سامسونگ روی کروم دسکتاپ خود، این دو را با هم سینک نگه دارند.

افزونه را می‌توانید از اینجا نصب کنید.

 
1 نظر
  1. جواد می گوید

    من کروم رو با ایکس مارک سینک میکنم و سینک خودش رو غیر فعال کردم / ولی ایکس مارک روی ایفون نیست و همین طور اندرویید / اگه هر دو گزینه ایکس مارک و هم سینک خود مرور گر کروم فعال باشه تناقضی پیش نمیاد و میشه مرورگرهای گوشی و کامیپوتر رو سینک کرد ؟ در مورد لست پس و سنینک پس ورد ها بین ایفون یا اندرویید با کامپیوتر هم کسی تجربه ای داره ممنون میشم بگه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.