با یک افزونه جدید، حالا می‌توانید فایل‌های ویدئویی تورنت را مستقیما در مرورگر اینترنتی خود به صورت جاری ببینید!

خیلی وقت‌ها پیش می‌آید که ما حوصله انتظار برای دانلود یک فیلم یا ویدئو را نداریم و می‌خواهیم، فیلم را به صورت جاری ببینیم. اما اگر فایل روی تورنت باشد، مجبوریم با یک کلاینت، فیلم را دانلود کنیم و بعد از دانلود، فیلم را ببینیم.

اما به تازگی یک افزونه خیلی کاربردی به نام Torrents Time منتشر شده است که بعد آن، حتی بدون نیاز به یک کلاینت تورنت، شما می‌توانید در داخل مرورگر اینترنتی خود، خواه فایرفاکس و کروم و خواه اینترنت اکسپلورر، فایل‌های ویدئویی را به صورت جاری مشاهده کنید.

2016-02-09_19-16-26

این افزونه کار خود را از آغاز ماه میلادی جاری شروع کرده است. سایت‌های تورنت بزرگی مانند Pirate Bay هم از این افزونه پشتیبانی می‌کنند.

با این افزونه، هر سایتی به صورت بالقوه می‌تواند خود را مبدل به یک سایت پخش جاری فیلم و سریال و دیگر محتواهای ویدئویی کند.

2016-02-09_19-18-45

نظرات

  1. فکر کنم این همون sequential download (دانلود ترتیبی) هست که qbittorrent و بعضی کلاینتها دارند. البته من این گزینه رو توی utorrent ندیدم.

  2. سلام. حالا خداوکیلی بینی بین‌الله فکر می‌کنید چند نفر تو ایران وجوددارن که با سرعت اینترنت موجود و مخصوصاً سرعت دانلود بعضی فایل‌های تورنت، حاضر هستن فیلم‌ها رو آنلاین ببینن؟؟؟!!!

  3. تورنت یکی از بزرگترین منابع دانلود به شمار میاد، این افزونه هم در روند گسترش روز افزون تورنت میتونه موثر باشه، ولی تا الان من تجربه ای که از تورنت داشتم همیشه سرعت لاک پشتی دانلود و گاهی وقت ها یعنی اکثر وقت ها قطع شدن به کل دانلود بوده.

  4. در خوب بودنش شکی نیست ولی با سرعت اینترنت ایران چه فایده ه ه ؟؟؟

دیدگاه خود را با ما اشتراک بگذارید:

ایمیل شما نزد ما محفوظ است و از آن تنها برای پاسخگویی احتمالی استفاده می‌شود و در سایت درج نخواهد شد.
نوشتن نام و ایمیل ضروری است. اما لازم نیست که کادر نشانی وب‌سایت پر شود.
لطفا تنها در مورد همین نوشته اظهار نظر بفرمایید و اگر درخواست و فرمایش دیگری دارید، از طریق فرم تماس مطرح کنید.