سال بعد شبکه HBO با کارگردانی استیون سودربرگ سریالی را به نمایش خواهد گذاشت که از طریق یک اپلیکیشن می‌توانید با آن تعامل کنید

0

استیون سودربرگ، خالق فیلم‌های به یادماندنی سولاریس، قاچاق، آلمانی خوب و سری فیلم‌های یاران اوشن است که برنده جایزه اسکار و نخل طلای جشنواره فیلم کن هم شده است.

از HBO هم ما این سال‌ها مرتب کارهای باکیفیت دیده‌ایم و نباید انتظار داشته باشید که چرخه خلاقیت در HBO متوقف بماند.

مطلب جالبی که به تازگی رسانه‌ای شده، این است که سودربرگ در حال آماده کردن یک سریال به نام موزائیک است.

در این سریال که سال بعد پخش خواهد شد، شارون استون و گرت هدلاند بازی می‌کنند.

جالب است که برای این سریال اپلیکیشن‌های اندروید، iOS، و برنامه دسکتاپی پیشبیینی شده است که از طریق آن کاربر می‌تواند با سریال تعاملی کم‌سابقه را انجام بدهد، به این صورت که می‌تواند دنیای سریال را از زاویه دید کاراکتر دلخواه ببیند و انتخاب کند، یعنی می‌توان راوی داستان را به میل خود تغییر بدهد. یعنی با وجود اینکه پایان سریال و عاقبت کاراکترها ثابت است و تغییر نمی‌کند، مسیر روایت سریال را می‌توان شخصی‌سازی کرد.

داستان سریال موزائیک جنابی و در مورد یک قتل مرموز است. داستان سریال، در دو بازه زمانی اکنون و ۴ ساعت پیش، روایت می‌شود. کاربر اپ می‌تواند بین این دو زمان، به دلخواه حرکت کند.

به این ترتیب بیننده سریال، دو نسخه متفاوت سریال را داشت: نسخه‌ای که روایتی خطی دارد و به صورت روتین از تلویزیون پخش می‌شود و نسخه دیگری که کاربر می‌تواند با آن تعامل کند.

منبع

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.