بسیار فراتر از لو رفتن متن: ویدئوی کامل قسمت چهارم سریال گیم آو ترونز به بیرون درز پیدا کرده و حالا می‌توانید آن را دانلود کنید

0

هفته پیش اصلا هفته خوبی برای شبکه HBO نبود.

در اوایل هفته، یک حمله سایبری انجام شد و هکرها مدعی شدند که ۱.۵ ترابایت از اطلاعات HBO را سرقت کرده‌اند. این اطلاعات شامل چندین قسمت پخش نشده از سریال‌ها و نیز متن فیلمنامه قسمت چهارم فصل جدید سریال گیم آو ترونز بود.

هکرها بعد از انتشار آنلاین قسمت‌های از سریال Ballers و نیز Room 104 و نیز داستان قسمت چهارم سریال گیم آو ترونز، تهدید کردند که چیزهای بیشتری را انتشار خواهند داد. هنوز معلوم نیست که «این چیزهای بیشتر» دقیقا چه چیزهایی هستند.

اما حالا اتفاق بزرگ‌تری رخ داده است که البته ربطی به حمله سایبری اول ندارد.

حالا ویدئوی قسمت چهارم سریال گیم آو ترونز که قرار است یکشنیه پخش بشود، به بیرون درز پیدا کرده است. البته کیفیت این قسمت لو رفته بالا نیست و در حد ۴۸۰p است.

این بار البته خبری از یک هک پیچیده نبود.

قضیه از این قرار است که HBO قسمتی را که فقط برای تماشای همکاران و شرکت‌های پخش و توزیع است و روی آن واترمارک فقط برای مشاهده داخلی قرار داده شده بود، در اختیار یک توزیع‌کننده هندی به نام Star قرار داده بود.

اما این نسخه ظاهرا درز پیدا کرده و یک نفر در شبکه اجتماعی ردیت آن را در گوگل درایو برای دانلود قرار داده است و طبیعی است که حالا از طریق بیشتر سایت‌های دانلود و نیز تورنت قابل دستیابی برای عموم است.

البته جلوه‌های دیداری گیم آو ترونز انقدر زیاد است که خیلی‌ها به کیفیت ۱۰۸۰P آن هم قانع نیستند و آرزو می‌کنند که در شرایطی که اینترنت سریع‌تر یا تلویزیون بهتری داشتند، نسخه ۴K آن را بلافاصله ببینند.

اما از سوی دیگر روند شکل‌گیری حوادث در این قسمت از سریال گیم آو ترونز به اوج رسیده و واقعا انتظاهای یک هفته‌ای برای پخش قسمت بعدی سریال، خارج از حد تحمل و شکیبایی خیلی‌ها شده.

حالا باید ببینیم که شما به عنوان یک علاقه‌مند احتمالی سریال گیم آو ترونز، دو روز دیگر انتظار می‌کشید یا همین الان نسخه کم‌کیفیت را دانلود می‌کنید.

هر کار می‌کنید، لطفا از لو دادن داستان نزد دوستان خود یا در شبکه‌های اجتماعی خودداری کنید و بگذارید بقیه وقتی نسخه باکیفیت آمد و خودشان فرصت کردند، سریال را تماشا کنند!

فقط من یک نکته خیلی کوچک را درز می‌دهم که البته خبر ان هم دو سه روز پیش، پخش شده بود:

این قسمت از سریال گیم آو ترونز کوتاه‌ترین قسمت سریال هم هست و فقط ۵۲ دقیقه طول می‌کشد!

عکس شاخص این پست هم از نسخه دانلود شده گرفته شده که در آن واترمارک‌هایی که نشان می‌دهند قسمت چهارم از کجا به بیرون درز کرده، مشاهده می‌شوند.


 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.