تصور می‌کنید دستمزد هنرپیشه‌های اصلی سریال «گیم آو ترونز» بابت بازی در هر قسمت فصل هفتم این سریال، چقدر باشد؟

2

تصور می‌کنید که هنرپیشه‌های «اصلی» سریال گیم آو ترونز، مثل پیتر دینکلیج (تیریون لنیستر)، لینا هیدی (سرسی لنیستر)، امیلیا کلارک (دنریس تارگرین)، کیت هرینگتون (جان اسنو) یا نیکولای کاستر-والدو (جیمی لنیستر)، چقدر دستمزد برای بازی در این سریال بگیرند؟

تا همین تابستان سال پیش، برآوردها حاکی از آن بود که آنها بابت هر قسمت فصل هفتم سریال، ۵۰۰ هزار دلار بگیرند. اما حالا معلوم شده که دستمزد آنها بسیار فراتز از این مبلغ است!

سایت Express نوشته است که بر اساس یک توافقنامه، آنها بابت هر قسمت ۲.۵۷ میلیون دلار دستمزد می‌گیرند.

و این یعنی اینکه HBO این بازیگران را تبدیل به گران‌ترین بازیگران کل تاریخ تلویزیون کرده است!

تا پیش از این بیشترین دستمزد را بازیگران سریال بیگ بنگ تئوری می‌گرفتند. (یک میلیون دلار بابت هر قسمت)

مسلم است که این دستمزد کلان تنها از محل مشترکان پولی شبکه HBO تأمین نمی‌شود. این سریال در ۱۷۰ کشور دنیا بازپخش می‌شود و حق پخش‌های دریافتی، HBO را آنقدر توانمند می‌کنند که این دستمزدهای شگفت‌انگیز را پرداخت کند.

حالا تصور کنید که هر دانلودکننده رایگان این سریال از تورنت یا سایت‌های دانلود فیلم و سریال، مبلغ ناچیزی بابت دانلودها پرداخت می‌کرد! گیم آو ترونز یکی از محبوب‌ترین سریال‌های تاریخ برای دانلودکننده‌ها است.

منبع

   
2 نظرات
  1. پرهام می گوید

    دقت کنید که سریال بیگ بنگ تئوری در هر فصل ۲۲ اپیزود و متعاقبا درآمد سالانه بازیگرانش ۲۲ میلیون دلار هست؛ در حالی که با توجه به ۷ اپیزودی بودن فصل هفتم GoT، درآمدی حدود ۱۸ میلیون دلار در ۱.۵ سال دارن و همچنان بازیگران TBBT بیشترین درآمد رو در هالیوود دارن.

  2. کیش می گوید

    به نظرم که حقشونه به خاطر شرایط کاری و فروش خوب فیلم

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.