آیا این صحنه از قسمت آخر فصل هفتم سریال «گیم آو ترونز» فرضیه عجیب قبلی را تأیید می‌کند؟

5

خطر لو رفتن داستان (اسپویل)

همان طور که در یکی از پست‌های قبلی «یک پزشک» خواندید، این فرضیه مطرح شده که «برن استارک» با توانایی شگفت‌انگیز سفر به گذشته و رفتن در کالبد دیگران، در واقع همان نایت کنیگ است!

در آخرین قسمت فصل هفتم سریال گیم آور ترونز دیدیدم که اژدهای یخی با آتش آبی خود دیوار شمال را به کلی نابود کرد و ارتش شمال بی‌درنگ راه جنوب را در پیش گرفتند.

در این میان طرح حرکت این ارتش از سوی عده‌ای مورد توجه قرار گرفته است.

متوجه شدید؟

پس به این عکس از گیف بالا نگاه کنید:

عده‌ای بر این باورند که الگوی حرکت ارتش مردگان، همان نماد گرگ استارک‌ها را تداعی می‌کند.

حالا کاربران شبکه‌های اجتماعی دو دسته شده‌اند. یک دسته می‌گویند که با اینکه خیلی چیزهای کوچک در سریال، تصادفی نیستند و همه با قصد و غرضی در معرض تماشای بینندگان قرار می‌گیرند تا طرح کلی داستان را بسازند، اما زیاد هم نباید به چنین طرحی پر و بال داد و تخیل کرد و دسته معتقدند که این شاهد محکمی است بر فرضیه برن استارک= نایت کنیگ.

 
5 نظرات
 1. ارش... می گوید

  اگه اشتباه نکنم، برای نقش نایت کینگ، بازیگر نقش برن استارک گریم شده. به تشابه چهره برن استارک و نایت کینگ نگاه کنید. خوب دقت کنید

 2. رضا می گوید

  چه جالب نایت کینگ هم استارک و دارن هم دراگون

 3. سجاد می گوید

  اسپویل: براساس روند سریال در فصل آخر معلوم میشه که برن استارک و نایت کینگ دو شخصیت جدا از هم هستند ولی پس از کشته شدن برن در فصل بعد، وی توسط وایت واکرها به عنوان نایت کینگ بعدی انتخاب میشه

  1. R00T می گوید

   اونوقت این هارو بر اساس فیلمنامه لو رفته میگید؟؟ دست بردارید جناب!هنوز خود بازیگرا فیلمنامه ای تحویل نگرفتن اونوقت ما درمورد یه اسکریپت واقعا مسخره بحث می کنیم.

 4. sanaeisanam می گوید

  با خود برن استارک مصاحبه کردن و این تئوری رو که خودش نایت کینگه رو ازش پرسیدن. گفت که هیچ چیز در سریال تاج و تخت بعید نیست!

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.