هر چیزی که باید درباره خرید دوشنبه سایبری از سایت آمازون بدانید (برای کسانی که امکان خرید از آمازون دارند)

0

در حالی که «جمعه سیاه» به پایان رسیده و احتمالا توانسته‌اید خریدهایی با تخفیف از فروشگاه‌های خارجی یا ایرانی سفارش بدهید؛ رویداد بعدی سایت‌های خرده‌فروشی برای تخفیف‌های ویژه در پیش است.

فرصت زیادی ندارید و باید دوباره برنامه‌ریزی و انتخاب‌های خود را برای «دوشنبه سایبری» آماده کنید. خیلی از افراد؛ تمام پول و شانس خود را در «جمعه سیاه» خرج نمی‌کنند و مقداری از آن را برای ۲۸ نوامبر روز «دوشنبه سایبری» باقی می‌گذارند تا خریدهای بهتری داشته باشند.

از امروز؛ برنامه‌های سایت‌های خرده‌فروشی مانند آمازون برای این روز فروش ویژه اعلام شده است. سایت‌های مختلف در حال فهرست کردن محصولات با تخفیف در دسته‌بندی‌های مختلف هستند.

اما اگر بخواهیم از آمازون در «دوشنبه سایبری» خرید کنیم؛ چه مقدماتی نیاز داریم و چه‌کار باید کرد؟

آمادگی برای خرید دوشنبه سایبری

ابتدا نگاهی به بخش «دوشنبه سایبری ۲۰۱۷ سایت آمازون» بیندازید تا فهرستی از انواع اجناس و کالاهای با تخفیف را مشاهده و چیزی که می‌خواهید خرید کنید را انتخاب و مدنظر داشته باشید. هشیار باشید که چقدر تخفیف می‌گیرید و در بازار آزاد این جنس چه قیمتی دارد. آمازون می‌گوید روی این صفحه هزاران جنس با تخفیف درج شده است و روزانه اقلام و اجناس جدیدی اضافه و به‌روزرسانی می‌شوند.

شروع مراسم «دوشنبه سایبری» از ساعت ۵ بعدازظهر روز یکشنبه به وقت محلی است و یک هفته ادامه خواهد داشت. البته، اگر شما یک دستیار صوتی مبتنی بر الکسای آمازون در خانه داشته باشید.

شروع خرید اینترنتی سایت آمازون چند ساعت دیرتر است. امسال، آمازون می‌خواهد مردم را تشویق به استفاده از بلندگوهای هوشمندی مانند آمازون اکو کند. خرید با این دستیارهای صوتی سریع‌تر و راحت‌تر است و بر خرید تلفنی، آنلاین یا استفاده از اپلیکیشن این سایت ارجحیت دارد.

سایت آمازون توصیه می‌کند که اگر در خانه آمازون اکو ندارید؛ در همین فاصله باقیمانده تا شروع «دوشنبه سایبری» اقدام به تهیه یک مدل از آن کنید. همزمان با شروع مراسم؛ فروشگاه‌های صوتی شروع به کار می‌کنند و خریداران سریع‌تر می‌توانند اجناس خود را سفارش بدهند.

کار مقدماتی بعدی؛ اطمینان از دریافت نسخه رایگان Amazon Prime و عضویت در آن است. با استفاده از این سرویس می‌توانید سفارش‌ها را زودتر دریافت کنید؛ البته اگر در کشورها و شهرهایی باشید که آمازون سرویس‌دهی می‌کند.

با عضویت در شبکه‌های اجتماعی آمازون نیز می‌توانید به طور آنلاین و لحظه‌ای از قیمت‌ها و تخفیف‌ها مطلع شوید یا آن‌ها را با دیگر خرده‌فروشی‌ها مقایسه کنید.


 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.