تصاویری مفهومی و زیبا از آیفون X پلاس که احتمالا اپل سال آینده معرفی می‌کند

2

تصور می‌کنید اگر اپل بخواهد سال آینده یک مدل جدید از آیفون ایکس عرضه کند؛ چه شکلی خواهد بود؟

تجربه‌های قبلی می‌گویند که احتمالا اپل در سال آینده، گوشی به نام آیفون ۱۰ پلاس (iPhone X Plus) معرفی می‌کند که مهم‌ترین ویژگی آن بزرگ‌تر شدن اندازه صفحه‌نمایش است.

حالا یک هنرمند هلندی به نام مارتین هاجک (Martin Hajek) مجموعه‌ای از تصاویر رندر سه بعدی مفهومی از یک آیفون ۶.۷ اینچی در کنار آیفون X را منتشر کرده است تا نشان بدهد آیفون بعدی اپل چه ظاهری خواهد داشت.

به خاطر مقایسه آیفون ایکس پلاس مفهومی با آیفون ایکس معمولی تازه معرفی شده؛ این هنرمند در تمام تصاویر هر دو آیفون را در کنار یکدیگر و از زاویه‌های مختلف نمایش داده است.

این شما و این آیفون ایکس پلاس

این هنرمند برای به دست آوردن رندرهای آیفون مفهومی جدید اپل؛ تصاویر رندر آیفون ایکس ۵.۸ اینچی را به عنوان مدل اولیه انتخاب کرده و با همان نسبت افزایش اندازه صفحه‌نمایش در آیفون‌های ۸ و ۸ پلاس، سعی کرده است به یک آیفون ۶.۷ اینچی برسد.

در این تصاویر کاملا مشخص است که آیفون X پلاس مفهومی از اسمارت‌فون گلکسی نوت ۸ با صفحه‌نمایش ۶.۳ اینچی بزرگ‌تر است ولی ضخامت کمتری دارد. طراحی آیفون ایکس پلاس با مدل آیفون X تفاوت ظاهری جز همان بزرگ‌تر شدن صفحه‌نمایش ندارد.

حتا تورفتگی حاشیه بالایی ایفون X در صفحه‌نمایش نیز در مدل مفهومی تکرار شده است تا نشان بدهد احتمالا اپل به این زودی‌ها دست از طراحی آیفون X برنمی‌دارد.

در دنیای واقعی؛ بسیار بعید است اپل یک آیفون با صفحه‌نمایش ۶.۷ اینچ عرضه کند. گزارش‌ها و گمانه‌زنی‌ها درباره آیفون بعدی، بیشتر بر محور یک گوشی با نمایشگر ۶.۴۶ اینچی است. طراحی لبه تا لبه دوباره تکرار خواهد شد و شاهد یک بازطراحی نخواهیم بود.

به هر حال، رندرهای تخیلی آقای مارتین هاجک بسیار واقعی و باورپذیر از آب درآمده‌اند و نشان می‌دهند آیفون X پلاس می‌تواند این شکلی باشد.

همیشه مدل‌های «پلاس» آیفون بهتر از مدل‌های اصلی فروش کردند. می‌توانیم انتظار داشته باشیم که آیفون X پلاس هم با چنین طراحی و ظاهری در سال آینده معرفی و باز هم با استقبال بالایی روبرو شود.

منبع

   
2 نظرات
  1. حسام می گوید

    واقعا چرا هیچ طراحی ایفون نمیشه؟

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.