با این ابزار می‌توانید تمام سرویس‌ها و پرداخت‌های آنلاین دوره‌ای خود را پیگیری و یادآوری کنید

0

این روزها هر کاربر اینترنت عضو چند سایت و سرویس آنلاین است و باید مرتبا آن‌ها را تمدید یا پیگیری کند.

افرادی که عاشق سرویس‌های استریم فیلم و سریال‌اند، حتما عضو سرویس‌های نت‌فلیکس، هولو، آمازون پریم و سرویس‌های مشابه هستند.

گیمرها و بازی‌دوستان هم باید در سرویس‌های Xbox Live و یک MMO مانند World of Warcraft عضو باشند. اگر زیاد موسیقی گوشی می‌کنید، عضو اسپاتیفای و اپل موزیک هستید.

کسب‌وکارها نیز درگیر چندین سرویس اشتراک ایمیل، کلاود (مانند دراپ‌باکس)، هاست و غیره هستند.

گاهی اوقات مدیریت این همه سرویس و سایت و سر زدن به آن‌ها سخت می‌شود و ممکن است چندتایی فراموش شوند. گاهی اوقات باید به دوستان یا همکاران‌مان یادآوری کنیم که یک سرویس را تمدید کنند یا پیش از زمان تمدید دوباره با مدیرفروش آن صحبت کنیم و تخفیف بگیریم!

پیگیری پرداختی‌ها از هر کجا

یک ابزار آنلاین به نام TrackMySubs می‌تواند تمام سرویس‌ها و اشتراک‌های آنلاین ما را مدیریت و کنترل کند و یک رابط کاربری ساده‌ای برای پیگیری وضعیت هریک از آن‌ها به ما نشان بدهد.

با کمک ابزار TrackMySubs می‌توان ۵۰ سرویس و اشتراک را پیگیری کرد. ابتدا، سرویس‌ها و اطلاعات مربوط به هریک را وارد این سیستم کرده تا دیگر خیال‌تان راحت شود.

این ابزار به شما برای زمان تمدید پیغام هشدار می‌دهد( ۳ هشدار برای هر سرویس). می‌توانید هر سرویس را به طور اختصاصی تنظیم کنید که مثلا دو روز زودتر یا یک هفته زودتر به شما پیغام بدهد. متن پیغام هشدار را خودتان تعریف می‌کنید و می‌توانید هزینه اشتراک را ماهیانه یا شالیانه تنظیم کنید.

امکان‌ زمان‌بندی پرداخت‌های وجود دارد و با گزارش‌گیری می‌توانید متوجه شوید در هر ماه چقدر پرداختی دارید و با ماه‌های دیگر مقایسه کنید.

ویژگی دیگر این ابزار، گروه‌بندی سرویس‌ها و پرداخت‌ها است. شش گروه مختلف قابل استفاده است تا به طور ساده‌تر بتوانید تمام اشتراک‌های خود را مدیریت کنید. خودتان انتخاب می‌کنید سرویس شما در کدام گروه قرار بگیرد.

امکان مشاهده سریع و فهرستی پرداختی‌های یک گروه وجود دارد و پرداخت‌های آینده را سریعا مشخص کنید. روی هر دستگاهی اعم از موبایل و دسکتاپ امکان دسترسی به فهرست پرداختی‌ها وجود دارد و می‌توانید واحد پول خود را از دلار به واحدهای دیگر تبدیل کنید.

در حال حاضر، ابزار آنلاین TrackMySubs با ۹۶ درصد تخفیف، به جای ۴۸۰ دلار به قیمت ۱۵ دلار قابل خریداری و استفاده است.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.