دی‌جی‌آی از نسل جدید لرزش‌گیر و تثبیت‌کننده Osmo Mobile با قیمت بسیار کمتر و عمر باتری بیشتر رونمایی کرد

0

شرکت DJI از نسل دوم دستگاه لرزش‌گیر و تثبیت‌کننده Osmo Mobile خود در خلال نمایشگاه CES 2018 رونمایی کرد.

دستگاه Osmo Mobile به کاربران امکان گرفتن عکس‌ها و ویدیوهایی بدون لرزش و روان با گوشی‌های موبایل را فراهم می‌کند. کاربران با گجت Osmo Mobile دیگر نیازی به تجهیزات جانبی و سیار فیلم‌برداری ندارند و می‌توانند به عنوان یک مونوپاد حرفه‌ای ازش استفاده کنند.

شرکت دی‌جی‌آی با معرفی نسل اول Osmo Mobile در سال ۲۰۱۷؛ استاندارد و رده جدیدی در گجت‌های لرزش‌گیر و تثبیت‌کننده عکاسی موبایل ایجاد کرد. حالا این شرکت از نسل دوم این دستگاه با عملکرد بهتر ولی قیمت بسیار ارزان‌تر رونمایی کرده است.

ابزار Osmo Mobile 2 از قیمت ۲۹۹ دلار به قیمت ۱۲۹ دلار کاهش پیدا کرده است در حالی که شاهد افزایش عمر باتری و پشتیبانی کامل از حالت پرتره هستیم.

حفظ ساختار؛ بهبود عملکرد

نسل جدید اوزمو از جنس «نایلون با عملکرد بالا» است که باعث کاهش وزن آن نسبت به مدل قبلی (از جنس نایلون و آلومینیوم) شده است. برای تصویربرداری طولانی‌مدت با این لرزش‌گیر؛ یک مانت ۱.۴ اینچی در قسمت پایین دسته تعبیه شده است تا به راحتی روی سه‌پایه قرار بگیرد.

گیره این لرزش‌گیر نیز در مدل جدید بهبودهایی یافته است تا به راحتی گوشی موبایل را بشود در حالت‌های مختلف عمودی و افقی یا پانوراما بدون نیاز به حرکات زیاد دست نگه داشت.

در مدل جدید از باتری داخلی و قابل شارژ استفاده شده است که تغییر بزرگ دیگر نسبت به مدل قبلی است. در نسل اول اوزمو شاهد باتری یک بار مصرف و قابل تعویض بودیم. شرکت دی‌جی‌آی می‌گوید اوزمو جدید با هر بار شارژ می‌تواند تا ۱۵ ساعت عمر باتری داشته باشد.

کلیدهای کنترلی نیز روی این محصول کمتر و با عملکرد ساده‌تری عرضه شدند تا کاربران بتوانند سریع‌تر و راحت‌تر با این لرزش‌گیر کار کنند. جای برخی کلیدها عوض شده تا کارایی بهتری داشته باشند. از جمله کلیدهای پاور یا ترکیب کلیدهای شاتر و ضبط کنار هم تغییر کرده است.

وقتی یک دوربین یا گوشی موبایل روی گیره اوزمو موبایل ۲ نصب می‌شود؛ در سه جهت مختلف می‌تواند حرکت کند و تغییر زاویه بدهد.

محصول Osmo Mobile 2 از ماه آینده و فقط توسط فروشگاه‌های اپل در سراسر جهان عرضه خواهد شد.

منبع: + و +

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.