تماشا کنید: تریلر ساخته شده توسط خالق سریال «وست ورلد» برای پرتاپ خودروی تسلا رودستر ایلان ماسک به فضا

2

ایلان ماسک در پنل «Westworld» مراسم SXSW یک غافل‌گیری بزرگ برای حاضرین داشت.

مدیرعامل شرکت خودروسازی تسلا و اسپیس‌اکس، از فرصت این ارایه استفاده کرد و علاوه بر اینکه درباره اکتشاف‌های جدید فضایی اطلاعاتی داد؛ دو کلیپ جذاب و احساساتی درباره پرتاب خودروی تسلا رودستر خودش با یک موشک فالکون هوی (Falcon Heavy) به فضا پخش کرد.

این کلیپ‌ها توسط جاناتان نولان، خالق سریال «وست ورلد»، ساخته شده است. نولان درباره علت ساخت این تریلرها می‌گوید:

«تنها روشی که می‌توان این رویداد(پرتاب موشک فالکون هوی) را به اشتراک گذاشت؛ ساخت یک تریلر است. این کار برای تلویزیون یا فیلم نیست بلکه برای قسمت بعدی داستان انسانیت است.»

ایلان ماسک هم در این ارایه می‌گوید:

«زندگی چیزی نیست جز حل مشکلات بغرنج بشر یکی پس از دیگری. تنها این نیست؛ شما به چیزهایی نیاز دارید که الهام‌بخش باشند. صبح از خواب بیدار می‌شوید؛ خوشحال‌تان کنند و انرژی داشته باشید دنبال حل‌شان بروید.»

ماسک پس از این ارایه نیز فایل‌های هر دو کلیپ ویدیویی ساخته شده توسط کارگردانان سریال «وست ورلد» را روی حساب کاربری اینستاگرام خود منتشر کرد. به علاوه؛ عکسی از دیدار خود با جاناتان نولان و لیزا جوی گذاشت.

فالکون هوی یک موشک بسیار پیشرفته و سنگین است که برای پرتاب اجسام با وزن‌های بسیار بالا به فضا استفاده می‌شود. اوایل دی ماه بود که اولین خودروی تسلا رودستر ایلان ماسک به صورت موفقیت‌آمیزی به فضا پرتاب شد. از این سایت هم می‌توانید سفر این خودرو در مدار زمین را ردگیری و به صورت آنلاین دنبال کنید.

با هم تریلر ساخته شده برای پرتاب موشک فالکون هوی به فضا را مشاهده می‌کنیم:

 

منبع


 
2 نظرات
  1. کاظم می گوید

    صحنه جالبی که برای اولین بار در این ویدئو دیدم، صحنه به خطا رفتن موشک اصلی روی کشتی دُرون بود که در روز ماجرا به بهانه اینکه ارتباط قطع شده نشون ندادن و بعدا صرفا در حد خبرهای جسته و گریخته فهمیدم این اتفاق افتاده.

  2. محمد می گوید

    سلام به همه
    یه سوال ذهن من رو مشغول کرده !
    وقتی تو فضا هوا وجود نداره پس چطور ار سیستم صوتی این ماشین در فضا موسیقی پخش میشه!!!!!!

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.