به بهترین پادکست‌های فارسی با ربات تلگرام MyPod گوش کنید

2

اینترنت ایران مدت‌هاست به شدت تلگرامی شده. یعنی خیلی‌ها این تصور نادرست را دارند که کل وب فارسی در تلگرام خلاصه شده است. این در حالی است که بسیاری از مطالب خوب خبرگزاری‌ها، سایت‌ها و وبلاگ‌ها اصلا هیچ وقت کشف نمی‌شوند و به آنها دقت نمی‌شود.

یکی از محتواهایی که هنوز هم مظلوم مانده؛ پادکست‌های فارسی هستند که اتفاقا این یکی دو ساله رشد بسیار خوبی پیدا کرده‌اند و بسیار شنیدنی شده‌اند.

در شرایطی که نمی‌شود خیلی‌ها را از محدودیت قفس تلگرام، رهایی بخشید و عادات وب‌گردی حوب را به آنها القا کرد. دست کم می‌شود با آوردن محتواهای خوب به تلگرام، کاری کرد که سفره ذهنی آنها مغذی‌تر و سالم‌‌تر شود.

خوشبختانه اطلاع پیدا کردم که یک ربات تلگرامی جالب درست شده که با استفاده از آن می‌توانید به راحتی به بهترین پادکست‌های فارسی دسترسی داشته باشید.

این ربات MyPod نام دارد.

با کمک MyPod می‌توانید فهرست بهترین و محبوب‌ترین پادکست‌ها را مشاهده کنید و قسمت‌های تازه هر پادکست را ببینید و بعد در صورت علاقه‌مند شدن به هر قسمت گوش کنید.


 
2 نظرات
  1. علی احسان می گوید

    سلام دکتر جان
    دقیقا چیزی بود که می خواستم ،نزدیک یک سال هست که پادکست های که دوست داشتم و دنبال نکردم ، این مسافرت بهترین فرصت هست برام !

  2. علیرضا پورعابدین می گوید

    خیلی وقت بود دنبال یه مرجع خ.ب برای پادکست های فارسی می‌گشتم. امیدوارم این ربات بتونه نیازم رو برطرف کنه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.