با آهن بین نبض بازار آهن الات در دستان شماست

0

رپورتاژ

مجموعه آهن بین از سال ۱۳۷۰ فعالیت خود را درزمینه مشاوره،خریدو فروش انواع آهن‌آلات داخلی و خارجی ،آنالیز قیمت بازار آهن‌آلات ، تضمین کالای خریداری‌شده به همراه فاکتور رسمی معتبر را آغاز نمود این مجموعه از سال ۱۳۷۳ در بازار آهن تهران مستقر گردید. در حال حاضر این مجموعه با پشتوانه حدود ۳۰ سال تجربه و اعتبار که لازمه انجام معاملات بازار آهن آلات می‌باشد؛ فعالیت خود را در تمامی زمینه‌های ذکرشده برای انواع آهن‌آلات ساختمانی و صنعتی با شیوه‌ای نوین پیگیری می‌نماید. از همان ابتدا، خط‌ مشی شرکت بر این بنیان نهاده شد که به‌عنوان یک منبع تأمین و فروش معتبر، مطمئن، و قابل‌اتکا همراه با خوش‌نامی در این عرصه شناخته گردد. زیربنای این شرکت عمیقاً بر تجربه و علم روز با بهره‌گیری از یک کادر فروش حرفه‌ای، ارائه قیمت‌های مناسب به مشتریان، التزام و تعهد حرفه‌ای و اخلاقی به مشتریان، تأمین، حمل‌ونقل و تحویل به‌موقع کالاها استوار گردیده است. این مجموعه فعالیت‌های کاری خود به شرح ذیل اولویت‌بندی نموده است.

آهن بین با آنالیز روزانه قیمت محصولات مهم مانند  قیمت میلگرد , قیمت ورق , قیمت لوله و قیمت تیرآهن میزان نوسان قیمت آهن را در ایران برای بازدید کنندگان به نمایش میگذارد که مخاطب بتواند تجزیه و تحلیل دقیقی از روند بازار داشته باشد.

خریداران معمولاً صرفاً جهت خرید یک نمونه خواص با بدون اطلاع از مشخصات آن محصول با این مجموعه تماس برقرار می‌کنند که مجموعه آهن بین با توجه به اولویت اول خود یعنی بهترین مشاوره خرید تلاش می‌کند با مطلع شدن از درخواست مشتری،آن‌ها را از شرایط بازار ، تغییرات قیمتی روز بازار ، نحوه و شرایط مناسب‌ترین خرید از بازار آگاه سازد سپس با اعلام و ارسال پیش فاکتور رسمی به خریدار آمادگی خود را جهت فروش و ارسال با لحاظ کردن تمامی شرایط اعلام می‌دارد .تمام تلاش این مجموعه در صورت محقق نگردیدن خرید ایجاد ذهنیتی دوستانه و با وجدان از خود در ذهن مشتری می‌باشد.

این مجموعه تلاش کرده تا با آگاهی و تجربه خود از دغدغه بیننده و خریداران از نوع نمایش قیمت محصولات به طور مثال قیمت میلگرد  روشی را برگزیند تا به‌راحتی و سهولت بعد از انتخاب محصول اصلی خود تمامی قیمت‌های شرکت‌های تولیدکننده آن محصول را در یک نما دیده تا بتواند بهترین و مناسب‌ترین تصمیم را در کمترین زمان ممکن بگیرد .حتی ما برای اینکه خریداران بتوانند بدون گشتن در جدول با نمودار مقایسه‌ای از بازار مواجه شوند تا از شرایط روز جاری و روزهای قبل بتوانند برای خریدی در آینده برنامه‌ریزی کنند.

ما، دغدغه شما دوستان عزیز را می‌دانیم پس تمام تلاش خود را انجام می‌دهیم تا از حضور در این مجموعه بیشترین استفاده را ببرید.

ما در تمام سال‌های کاری خود جزو اولین اولویت‌هایمان ایجاد اعتماد در بین خریداران بوده است . آهن بین بهترین و آسان‌ترین راه برای جلب اعتماد را ارائه فاکتور رسمی معتبر خود به مشتریان می‌داند چون در زمان خرید توسط مشتری و ارائه فاکتور توسط ما خریدار آگاه است که این فاکتور نمونه یک سند قانونی جهت پیگیری و بررسی محصول خریداری‌شده می‌باشد که در صورت بروز مشکل در آن به‌راحتی بدون هیچ‌گونه مشکلی قابل‌پیگیری است.تمامی دوستان باید بدانند که تشابه فیزیکی محصولات باهم شناسایی آن‌ها را باهم بسیار سخت کرده که همین موضوع ،وجود فاکتور رسمی معتبر باعث می‌شود که همان نوع محصول درخواست شده که حتی توسط مشتری نیز قابل‌تمایز با دیگر محصول مشابه نیست به او ارائه داده شود و این مجموعه در مورد آن محصول ارائه‌شده همیشه پاسخگو باشد. خرید با فاکتور رسمی معتبر یک خرید با اطمینان بالاست.

تمامی محصولات فلزی  دارای مشخصات خاصی هستند که با شناخت آن‌ها ، شما می‌توانید تمامی مقاطع فولادی را به‌راحتی از هم تشخیص دهید. اولین و راحت‌ترین نوع شناخت ،ظاهر محصولات می باشد که معمولاً باکمی دقت روشی آسان محسوب می‌گردد.به‌طور مثال تیرآهن‌ها دارای دو نوع سبک و سنگین هستند که این نوع تقسیم‌بندی ازنظر ظاهری مشابه هستند، البته در این شباهت تفاوت‌هایی وجود دارد که علاوه بااینکه به‌طور محسوس قابل‌تشخیص هست دارای مشخصات ابعادی نیز هستند که فقط با اندازه‌گیری قابل‌بررسی است ویا ورق‌های فولادی که تماماً ازلحاظ ظاهری یکسان ولی تشخیص تفاوت آن‌ها با آنالیز آلیاژ از طریق آزمایش خاص امکان‌پذیر است. شما می‌توانید با انتخاب گزینه‌های ذیل روش‌های شناخت محصولات مشابه را به‌راحتی بخوانید.

این مجموعه با ۳۰ سال تجربه خود در بازار آهن و با تکیه بر دانش طراحی مهندسی قطعات فلزی ،توانایی دریافت هرگونه سفارش ساخت قطعات با اشکال متفاوت را دارد .ساخت فرم های گوناگون با مقاطع مختلف فولادی می تواند با روشهای گوناگون انجام پذیرد . عمده روش ساخت محصولات سفارشی در مجموعه آهن بین با استفاده از تکنولوژی CNC ، خم و نورد مقاطع مختلف فولادی (خم و نورد تیرآهن ، لوله ، پروفیل ، نبشی و..)،جوش ،پرس ،پانچ و…تولید می گردد

  • ارسال محصولی مغایر با نوع درخواست مشتری جزو ساده ترین روش افراد سود جو در بازار آهن می باشد که دلیلی جز نا آگاهی خریداران از شرایط بازار ندارد.
  • تفاوت در قیمت ارائه شده در زمان اعلام درخواست با قیمت تمام شده خرید خود نمونه ای دیگر از این سوءاستفاده هاست
  • دریافت محصولی با ابعاد و اندازه نامناسب که در خرید هایی با خجم زیاد بسیار نا محسوس است خود یکی دیگر از مشکلات پیش روی مصرف کنندگان است .

آهن بین همیشه سعی کرده ابتدا به مشتریان خود مشاوره خرید دهد تا از ضرر احتمالی خریدار جلوگیری کند.نا آگاهی و حتی کم آگاهی خریداران از شرایط بازار ،اماکن فروش آهن آلات و نحوه ارائه کردن محصولات توسط فروشندگان ما را بر این داشت تا اولویت خود را مشاوره خرید قرار دهیم تا خریداران را به سمت مناسب ترین ،ارزان ترین وبهترین محصول سوق دهیم .ما به عینه دیده ایم که یک مشاوره سالم وخوب شاید باعث خرید مشتری نگردد ولی باعث میشود تا مشتری برای آگاهی خود از نوع محصولات دیگر جهت خرید ،ما را به عنوان گزینه قابل اعتماد انتخاب کند.مشاوره خرید جزء جدا نشدنی از این سیستم می باشد.بازار آهن آلات نیاز به راهنما دارد چون علاوه بر روشهای متفاوت ارائه توسط فروشندگان روشهای گوناگونی برای شناخت محصول اصل از مشابه وجود دارد که نا آگاهی از این موارد باعث یک خرید. نامناسب از جهات گوناگون می گردد

برای اطلاعات بیشتر و یا تماس با کارشناسان و مشاوران مجموعه آهن بین به وبسایت ahanbin.com مراجعه بفرمایید

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.