معرفی اپلیکیشن: بازی رایگان مار و پله ۴ نفره با کیفیت HD برای آیپد

1

مار و پله یکی از بازی‌های قدیمی و ساده‌ای است که همه ما تجربه بازی کردن‌اش را داریم.

بازی چند نفره که غالبا خانوادگی بازی می‌شود و از یک کودک چند ساله تا پیرمرد و پیرزن را به خود مشغول و پای یک صفحه رنگی مملو از مار و پله می‌نشاند.

شاید هوس کرده باشید این بازی را این روزها به طور دیجیتالی و روی صفحه‌نمایش‌های بزرگ تجربه کنید. یکی از بهترین اپ‌های بازی مار و پله روی اپ‌استور، «Snakes & Ladders Board Game HD» است که این روزها رایگان هم شده است.

غالب اپلیکیشن‌های با کیفیت برای دستگاه‌های آیفون و آیپد پولی هستند و کاربران باید برای دانلودشان؛ هزینه بپردازند.

شاید روزگاری نه چندان دور، خرید یک گیفت کارت ۱۰ دلاری و بعد دانلود چند اپلیکیشن با آن منطقی به نظر می‌رسید ولی این روزها با افزایش قیمت دلار، همین گیفت کارت هزینه‌ای بالای ۸۰ هزار تومان روی دست کاربران می‌گذارد.

بنابراین، دانلود اپ‌های رایگان شده بهترین فرصت برای صرفه‌جویی در هزینه و لذت بردن از اپ‌های خوب عرضه شده روی اپ‌استور است.

این بازی را می‌توان یک نفره تا چهار نفره انجام داد. روال بازی همانند چیزی است که ما در دنیای واقعی بازی می‌کنیم؛ یعنی رساندن گوی‌ به آخرین مربع در جدول.

در دو مود قابل اجرا است. حالتی که با رسیدن اولین گوی به خانه ۱۰۰ بازی تمام می‌شود و حالت دومی که هنوز بازی ادامه پیدا کرده و نفرهای دوم و سوم هم می‌توانند به خانه آخر برسند.

علاقه‌مندان بازی مار و پله می‌توانند اپلیکیشن «Snakes & Ladders Board Game HD» را از روی اپ‌استور رایگان دانلود کنند.


   
1 نظر
  1. کامبیز می گوید

    متاسفانه دیگه رایگان نیست

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.