معرفی اپلیکیشن: بازی چالش‌برانگیز Linia برای خنک کردن ذهن در تابستان

0

در نمای اول، به نظر می‌رسد بازی لینیا خیلی ساده است ولی وقتی آن را شروع می‌کنید؛ متوجه خواهید شد که به یک چالش جدی و سخت دعوت شدید.

Linia یک بازی پازلی و معماگونه است که باید با دنبال کردن یک خط، اشکال هندسی و خطوط دیگر را کنار هم گذاشته و یک توالی رنگی بسازید.

اشکال هندسی و رنگی دایم در حال حرکت هستند و به شما اجازه نمی‌دهند یک خط مستقیم بکشید که شامل تمام آن‌ها شود. بنابراین، باید آرامش داشته باشید و با حوصله و دقت سعی کنید در زمان مناسب، یک خط بین تمام المان‌های رنگی که دارید کشیده و آن‌ها را متصل کنید.

این بازی چندین ترفند استثنایی دارد که به مرور دست‌تان خواهد آمد و یاد می‌گیرید که چگونه تمرکز و دقت لازم را برای آن لحظه جادویی داشته باشید.

آرامش، تمرکز و دقت

اگر آرامش نداشته باشید، عجله کنید و نخواهید ذهن‌تان را از هیاهوهای بیرونی روزمره خالی کنید؛ بعید است از این بازی خوش‌تان بیاید یا اینکه بتوانید چند مرحله بیشتر بازی کنید.

لینیا یک بازی ساده از نظر گرافیکی ولی چالش‌برانگیز برای این روزهای داغ تابستان است تا شاید از این رهگذر کمی ذهن و فکرتان را خنک کنید.

در پس‌زمینه برای شما یک موسیقی عالی هم پخش می‌شود و حجمی از رنگ‌های زیبا شما را به این بازی معتاد خواهد کرد.

این بازی در گوگل‌پلی با امتیاز ۴.۴ از ۵ و در اپ‌استور با امتیاز ۴.۳ یکی از بهترین بازی‌های پازلی برای گوشی‌های موبایل محسوب می‌شود که نقدهای مثبت و بالایی هم از کاربران دریافت کرده است.

اپل این بازی را به مدت محدودی رایگان کرده است. پس، پیشنهاد می‌کنیم سریعا دانلود و روی آیفون یا آیپد خود نصب کنید تا تجربه بازی با لینیا را داشته باشید. اما کاربران اندرویدی باید این بازی را خریداری کنند.

دانلود رایگان بازی Linia برای دستگاه‌های iOS (مدت محدود)

دانلود بازی Linia برای دستگاه‌های اندرویدی

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.