اپلیکیشن ارزیابی و بهبود کیفیت خواب که این روزها کریستیانو رونالدو تبلیغش رو می‌کند

0

خواب آشفته شبانه و حتی در مورد برخی‌ها ناتوانی در یک چرت عصر، گاهی کل عملکرد روزانه ما را مختل می‌کنند و اگر این روند مرتب ادامه داشته باشد از نظر جسمانی و روانی و همچنین کار بهینه، اثرات بسیار بدی روی ما می‌گذارند.

گرچه خیلی وقت‌ها می‌توانیم خودمان قضاوت کنیم که در یک شب، خوب خوابیده‌ایم یا خیر، اما ارزیابی دقیق این مسئله پیچیده‌تر از اینهاست.

از کجا متوجه بشویم که به طور متوسط طول زمان لازم برای به خواب رفتن ما بعد از رفتن به بستر چقدر است؟

از کجا متوجه بشویم که هر شب چقدر زمان در هر یک مراحل خواب، گذرانده‌ایم؟

بسیاری از ما با استفاده از بیدارباش‌های ساعت‌ها یا گوشی‌های هوشمند، هر صبح از خواب برمی‌خیزیم. خیلی وقت‌ها خودمان متوجه می‌شویم که اگر این آلارم متوجه مرحله خواب ما بود و فقط چند دقیقه زودتر یا دیرتر، بیدارمان می‌کرد، به اصطلاح عامیانه خوابمان شکسته نمی‌شد. آیا راهی برای بیدارباش هوشمند وجود دارد؟

همه اینها به صورت حرفه‌ای در یک اپلیکیشن خوب به نام SleepScore، گنجانده شده است. نسخه iOS این اپ آماده است و به زودی نسخه اندروید آن هم عرضه خواهد شد.

مدیران این اپلیکیشن سرمایه‌گذاری تبلیغی قابل توجهی کرده‌اند و با کریستیانو رونالدو که این روزها با ترک رئال مادرید و رفتن به یوونتوس، خبرساز شده، به توافق رسیده‌اند که در اینستاگرام خود، تبلیغ این اپ را بکند. حتی لینک این اپ در قسمت «بیو» پروفایل اینستاگرام هم قرار داده شده است.

اپلیکیشن SleepScore کارهای جالبی می‌کند و گزارش مفصل و تحلیلی از خواب شما ارائه می‌دهد، گزارشی که حتی می‌توانید به متخصص خواب هم ارائه کنید.

SleepScore می‌آید و کیفیت خواب شما را با افراد نرمال در سن و جنس شما مقایسه می‌کند.

این اپ یک آلارم هوشمند دارد که می‌تواند شما را هر روز در موقع مناسب از خواب برخیزاند.

به علاوه SleepScore حاوی توصیه‌های دقیق و علمی برای رسیدن به اهدافی مانند توانایی در بیشتر خوابیدن – زودتر به خواب رفتن یا افزودن برای کیفیت خواب برای داشتن توانایی ذهنی و بدنی در روز بعد است.

حتما  برایتان این سوال پیش آمده که آخر SleepScore با استفاده از چه حسگرهایی این کار را می‌کند. باید بگویم که آن طور که در توضیحات SleepScore آمده است، این اپلیکیشن فقط به میکروفن و اسپیکرهای گوشی هوشمند شما اتکا دارد. این اپ صداهای ساکت یا silent را به طرف کاربر ارسال می‌کند و بازتاب آنها را دریافت می‌کند و با الگوریتم‌هایش متوجه جنبش‌های کاربر می‌شود.

حالا اینکه این مکانیسم عملا تا چه حد دقیق خواهد بود و چه مخدوش‌کننده‌هایی برای دقت آن تأثیر می‌گذارند، چیزی است که بعد از کار با اپ، بعد از چند شب می‌توانیم متوجه آن شویم.

نسخه پایه این اپ رایگان است، اما برای استفاده از برخی امکانات پیشرفته باید مبلغی خرید داخل اپ انجام بدهید.

دانلود نسخه iOS

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.