تماشا کنید: این پرینتر خودکار هر نوشته‌ای را روی شن و ماسه ساحل چاپ کند

0

شاید تصمیم بگیرید مراسم جشن تولد یا عروسی خودتان یا یکی از دوستان نزدیک‌تان را در ساحل برگزار کنید. برای نوشتن نام عروس و داماد روی شن و ماسه چه ایده‌ای دارید؟

این روزها چاپگرها برای ساخت هر چیزی توانایی دارند. هر ایده و خیالی را می‌توانند پرینت گرفته و به دنیای واقعی اضافه کنند. بنابراین؛ جای تعجب نیست که یک فرد هم به سرش بزند چاپگری برای نوشتن روی شن و ماسه ساحل بسازد.

چاپگر آقای ایوان میراندا ساده‌تر و سریع‌تر از آن چیزی که تصور کنید می‌تواند یک نوشته را روی ساحل چاپ کند. این کار را آن‌قدر تمیز و زیبا انجام می‌دهد که شما نمی‌توانید به چیز دیگری فکر کنید.

اساس کار این چاپگر از روی چاپگرهای ماتریسی دهه ۸۰ و ۹۰ الگوبرداری شده است. متن عبارت و نوشته توسط کامپیوتر به این دستگاه داده می‌شود و چاپگر به طور خودکار با استفاده از بازوهای بلند مکانیکی و قلم‌های نوک تیز شروع به حک کردن‌اش روی ساحل می‌کند.

این چاپگر چراخ‌های بزرگی دارد که به آرامی روی شن و ماسه حرکت کرده و بازوی مکانیکی را با خود حمل می‌کنند. این چاپگر طوری طراحی شده که می‌تواند نوشته‌های طولانی را روی ساحل بدون خرابی یا کج شدن مسیر چاپ کند.

جالب است که این چاپگر هیچ کاتریج یا ماده اولیه‌ای نیاز ندارد و فقط روی شن‌ها حرکت کرده و سوزن‌های خود را وارد شن و ماسه می‌کند تا اثری کوچک برجای بماند. بعد، در نمای کلی این اثرهای کوچک تبدیل به یک نوشته بزرگ و خوانا می‌شوند.

طبیعی است که این فرآیند کمی زمان‌بر و کند است اما دقت و تمیزی بالای نوشته چاپ شده نهایی باعث می‌شود هر کاربری لذت ببرد و دیگر نخواهد با انگشت یا چوب روی ساحل چیزی بنویسد.

در فیلم زیر می‌توانید با این چاپگر بیشتر آشنا شوید:

منبع

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.