یک سایت جذاب و اعتیادآور: دنیا را از پنجره خانه‌های شهروندان کشورها و شهرهای دیگر دنیا ببینید!

0

در ایام کرونایی و اصلا گاهی صرف‌نظر از کرونا، آدم دلتنگ می‌شود. دلش می‌خواهد همچون پرنده‌ای بال بگشاید و پرواز کند و یا همچون قاصدکی، از سرزمین‌های غم‌زده تکراری عبور کند و مناظر جدید ببیند.

در این صورت امروز برایتان پیشنهادی دارم. بازدید و استفاده از سایت بسیار خوبی به نام Window Swap است که ایده خوب و ساده‌ای دارد.

ما انسان‌ها اصولا دو دسته هستیم! آنهایی که خانه با پنجره رو به منظره زیبا داریم و آنهایی که منظره رو به بیرون خانه‌مان چندان جالب نیست و تعریفی ندارد.

صرف‌نظر از اینکه ویوی خانه شما خوب یا بد است، سایت Window Swap به کارتان می‌آید، چون همان طور که اسم این سایت برمی‌آید شما می‌توانید با مراجعه به سایت منظره پنجره خانه‌های دیگر را ببینید و در ضمن اگر خواستید منظره پنجره خانه را به اشتراک بگذارید.

این سایت را یک زوج سنگاپوری به نام‌های Sonali Ranjit و Vaishnav Balasubramaniam در زمان قرنطنیه بیماری کرونا تاسیس کردند.

با یک کلیک به صورت رندم و تصادفی یک منظره برای شما انتخاب می‌شود و شما می‌توانید در آنی از شهری به شهر دیگر سفر کنید و مناظر متنوع ببینید.

اگر خواستید منظره پنجره خانه خود را به اشتراک بگذارید، تنها شرایط این است که ویدئوی شما باید HD باشد و ۱۰ دقیقه‌ای طول داشته باشد. در ضمن باید نام کوچکتان و محل خانه خود را ذکر کنید.

سایت رو ببینید و از پنجره‌ای به پنجره دیگر سفر کنید.


 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.