با یک اپلیکیشن همه سرویس‌های ذخیره‌سازی ابری خود را کنترل کنید

0

این روزها استفاده از سرویس‌های ذخیره‌سازی ابری در میان کاربران خانگی رایج شده و گاهی اوقات یک نیاز ضروری است.

بسیاری از کاربران حداقل عضو دو سرویس ابری هستند و مثلا از iCloud برای عکس و موزیک و از Google Drive برای فایل‌ها استفاده می‌کنند. همین‌طور، بسیاری از کاربران کسب‌وکارها ناچاراند از Dropbox استفاده کنند.

بنابراین، هر کاربر نیاز دارد اطلاعات چندین حساب کاربری را همیشه همراه خودش داشته باشد و دایم از یک اپلیکیشن به اپلیکیشن دیگر سوییچ کند.

اپلیکیشن AnyTrans for Cloud برای این کاربران یک نیاز اساسی است چون راه‌کاری بسیار ساده و تمیز برای مدیریت همه حساب‌های کاربری ابری و سرویس‌های ذخیره‌سازی تنها با یک رابط کاربری می‌دهد.

به علاوه، مجموعه‌ای جالب از امکانات و ویژگی‌های مفید برای مدیریت اطلاعات روی سرویس‌های ابری فراهم خواهد کرد.

اولین مزیت اپلیکیشن AnyTrans پشتیبانی از غالب سرویس‌های ذخیره‌سازی ابری معروف دنیا از جمله دراپ‌باکس، گوگل درایو، آی‌کلاود درایو، وان‌درایو، باکس، پی‌کلاود و چندین سرویس دیگر است.

این اپلیکیشن روی هر پلتفرم و دستگاهی قابل نصب است و امکان استفاده از آن به صورت تحت وب نیز وجود دارد.

رابط کاربری و منوهای این اپلیکیشن بسیار ساده و تمیز طراحی شدند و برای کاربرانی که با نرم‌افزارهای ابری کار کردند؛ کاملا آشنا هستند.

چند سرویس ابری؛ یک اپلکیشن

استفاده از این اپلیکیشن رایگان هم ساده است: کافی است با استفاده از یک ایمیل معتبر، حساب کاربری در سایت imobie ساخته و دستگاه‌های مختلف خود را با هم هماهنگ‌سازی کنید.

در مرحله بعدی، یک سرویس ابری را انتخاب و از طریق AnyTrans به آن لاگین می‌کند. این نرم‌افزار برای مدیریت و کنترل حساب‌های کاربری شما روی سرویس‌های ابری مختلف نیاز به دسترسی‌هایی دارد.

مثلا باید دسترسی به مشاهده فایل‌ها و انتقال آن‌ها در سرویس‌های مختلف را بدهید. یک مزیت بزرگ دیگر این نرم‌افزار دسترسی و زمان‌بندی انتقال فایل‌ها به صورت آفلاین است. برای استفاده از این ویژگی نیز باید دسترسی‌هایی به اپلیکیشن بدهید.

با فعال‌سازی قابلیت استفاده از سیستم احراز هویت دو مرحله‌ای، می‌توانید امن‌تر تمام سرویس‌های ابری خود را مدیریت کنید.

هنگامی که سرویس‌های ذخیره‌سازی ابری خود را به AnyTrans for Cloud اضافه کردید؛ حالا دسترسی به آن‌ها از منوهای این برنامه امکان‌پذیر می‌شود. خیلی ساده روی آیکون هر سرویس ابری کلیک کنید تا وارد آن سرویس شوید.

به سادگی، می‌توانید با کشیدن و رها کردن فایل‌ها، روی سرویس‌های ابری آپلود شوند یا اینکه در حرکتی بهتر، فایل‌ها و عکس‌ها را از یک سرویس به سرویس دیگری انتقال دهید.

قابلیت دیگر AnyTrans for Cloud رمزنگاری فایل‌ها در هنگام اشتراک‌گذاری با دیگران است. اشتراک‌گذاری با استفاده از ایمیل، گوگل پلاس، فیسبوک و توییتر امکان‌پذیر است.

این نرم‌افزار از موسسات معتبری مانند مایکروسافت، اپل، مکافی و سیمانتک گواهی‌نامه اعتبار و تاییدیه دریافت کرده است و به طور کامل با SSL و پروتکل‌های امنیتی دیگر سازگار است.

اپلیکیشن AnyTrans for Cloud را برای دستگاه‌های اندرویدی از اینجا و برای دستگاه‌های iOS از این لینک دانلود کنید.

منبع


 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.