آیکونی در iOS 12 طراحی جدید آیپد پرو را تایید و جزییات بیشتری برملا کرد

0

آیکونی در سیستم‌عامل iOS 12 یافت شده است که به تمام حرف و حدیث‌ها درباره طراحی آیپد پرو جدید اپل خاتمه می‌دهد و ثابت می‌کند این تبلت بازطراحی شده است.

در ماه‌های گذشته تصاویر مفهومی و رندری از آیپد پرو جدید منتشر شده بود که نشان می‌داد طراحی مشابه آیفون X دارد و بدون حاشیه است.

آیکون کشف شده از آیپد پرو جدید در iOS 12 این موضوع را تایید می‌کند ولی خبری از بریدگی صفحه‌نمایش ناچ نیست و به نظر می‌رسد آیپد پرو به آن نیازی نخواهد داشت.

به علاوه، این آیکون به ما می‌گوید باید روی آیپد پرو هم از کلید هوم و سیستم Touch ID خداحافظی کنیم.

چون روی آیپد پروهای قبلی شاهد کلید هوم بودیم و اکنون در آیکون کشف شده این کلید حذف شده است؛ کارشناسان مطمئن شدند این تصویر متعلق به آیپد پروی ۲۰۱۸ اپل است که فردا شب به طور رسمی رونمایی می‌شود.

طراحی جدید آیپد پرو اجازه می‌دهد لبه‌ها و حاشیه‌ها به‌خصوص در پایین و بالای صفحه‌نمایش باریک‌تر شوند و فضای بزرگ‌تری برای نمایشگر به دست بیاید.

جزییات دیگری از آیپد پرو ۲۰۱۸

سیستم‌عامل iOS 12 اطلاعات و جزییات دیگری درباره آیپد پرو ۲۰۱۸ به ما می‌دهد.

در یک کد کشف شده از این سیستم‌عامل، مشخص شد آیپد پرو از سیستم Face ID بهره می‌برد و این سیستم از حالت‌های پرتره و افقی پشتیبانی می‌کند.

این یک نگرانی بزرگ برای کاربران اپل بود چون سیستم تشخیص چهره Face ID در آیفون ۱۰ از حالت افقی پشتیبانی نمی‌کند. البته، در آیفون کمتر از حالت افقی استفاده می‌شود و کاربران زیادی روی آیپدها از حالت افقی استفاده می‌کنند.

در نسخه بتای iOS 12.1 کدهایی درباره پشتیبانی از صفحه‌نمایش خارجی ۴K مشاهده شده است.

همه می‌دانیم که با استفاده از کابل و درگاه Lightning نمی‌توان از صفحه‌نمایش خارجی ۴K استفاده کرد و احتمالا شاهد یک درگاه USB-C خواهیم بود.

تغییر مکان Smart Connector و اپل پنسیل جدید با طراحی متفاوت از دیگر اطلاعاتی است که سیستم‌عامل iOS 12 به ما می‌گوید.

اپل در مراسم ۳۰ اکتبر (سه‌شنبه، ۸ آبان) خود آیپد پروی جدید را معرفی می‌کند. پیش‌بینی می‌شود یک آیپد مینی و چند سیستم مک هم معرفی شود.

کاربران و علاقه‌مندان اپل، پس از رونمایی از آیفون‌های ۲۰۱۸ حالا خود را برای مشاهده آیپد پرو جدید آماده می‌کنند و انتظار دارند اپل پس از دو سال، یک غافل‌گیری بزرگ داشته باشد.

منبع

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.