معرفی اپلیکیشن: اگر ورزش کنید؛ اپلیکیشن Achievement به شما پول می‌دهد

3

اپلیکیشن‌های فیتنس و تناسب اندام زیادی برای اندروید و iOS منتشر شده است. برخی از این اپلیکیشن‌ها هم از مکانیزم‌های تشویقی و محرک برای ورزش کردن کاربران استفاده می‌کنند.

ولی ایده پول گرفتن به ازای ورزش کردن واقعا جدید و جالب است. تصور کنید برای سلامتی خودتان روزانه یک ساعت پیاده‌روی کنید یا نیم ساعت بدوید و بعد در آخر هفته یک پولی هم به حساب پی‌پال شما سرازیر شود.

کمی باورنکردنی است ولی اپلیکیشن Achievement واقعا این کارکرد را دارد. بیش از ۲ میلیون نفر عضو این برنامه هستند و تا کنون نزدیک به ۵۰۰ هزار دلار به کاربران برای ورزش کردن و حفظ تندرستی پرداخت کرده است.

خود اپلیکیشن می‌گوید: «با حمایت برخی از بزرگان فناوری در دره سیلیکون و تعریف مسئولیت‌ها و ماموریت‌های اجتماعی برای ایجاد جامعه‌ای سالم، از طریق حساب‌های مستقیم شخصی یا حساب‌های پی‌پال به افرادی که ورزش می‌کنند و اپ‌های فیتنس خود را به ما متصل کردند؛ پول پرداخت می‌کنیم.»

کاربران برای حرکات در هنگام غذا خوردن، پیاده‌روی، ورزش، نرمش‌های در خانه و هر فعالیت بدنی دیگری که بشود ردگیری کرد؛ امتیاز جمع‌آوری کرده و هنگامی که امتیازها به ۱۰ هزار دلار رسید؛ ۱۰ دلار به حساب‌شان واریز می‌شود.

برنده اصلی شما هستید

تنها کاری که باید کاربران انجام دهند نصب اپلیکیشن Achievement یا ورود به سایت این اپلیکیشن و وصل کردن اپ تناسب اندامی است که روی اندروید و iOS استفاده می‌کنند.

کاربران می‌توانند چندین اپ را به سیستم Achievement متصل کنند. پس از نصب اپ، طی چندین مرحله ساده به شما می‌گوید چه‌کار باید بکنید. ابتدا یک حساب‌کاری ساخته و بعد شماره حساب پی‌پال یا حساب شخصی خود را می‌دهید.

در مرحله بعد باید اپ‌های تناسب اندام روی گوشی‌تان را به این اپ متصل کنید و در آخر فقط هر روز امتیازهای جمع‌آوری شده خودتان را چک کنید.

این پلتفرم از صدها اپ تناسب اندام روی موبایل از جمله Apple Health ،Samsung Health ،Fitbit ،Strava ،MyFitnessPal ،Garmin و Stop, Breathe, Think پشتیبانی می‌کند و پول جایزه را نیز طریق اپ‌های معروف پرداختی به حساب کاربران واریز خواهد کرد.

در نظر اول، شاید این اپ سرکاری به نظر برسد یا اینکه نشود به وعده‌های آن اطمینان کرد ولی امتیازهای بالای آن در هر دو فروشگاه گوگل‌پلی و اپ‌استور در کنار دانلودهای زیاد و کامنت‌هایی که کاربران روی آن درج کردند؛ هیچ شک و شبهه‌ای باقی نمی‌گذارد که یک اپلیکیشن کاربردی و قابل اطمینان است.

حتی اگر شما هرگز موفق نشوید از این اپلیکیشن پولی دریافت کنید؛ تلاش برای جمع‌آوری امتیازهای بیشتر و رقابت با خودتان برای پیشرفت، در نهایت کمک به سلامتی و تندرستی خودتان است. ایده‌ای جالب که پایه و اساس کار این اپلیکیشن است.

این اپلیکیشن جالب را می‌توانید برای دستگاه‌های اندرویدی و iOS از روی فروشگاه‌های گوگل‌پلی و اپ‌استور به رایگان دانلود و نصب کنید.

 
3 نظرات
 1. Farhad می گوید

  رایگان نیست، داده‌های ارزشمند “فعالیت‌های بدنی” رو بهشون می‌دیم اونا هم یک پول کمی پرداخت می‌کنند. اون داده‌ها هم صرف ساخت انواع سیستم‌ها و نرم‌افزارهای هوش مصنوعی در رابطه به ورزش، سلامتی، پزشکی و … می‌‎‌شه که سود بسیار زیادی برای مالک کل داده‌ها دارد.

 2. علی می گوید

  یه جا به خطای کوچک داشتید. وقتی امتیاز به ده هزار رسید ؛ ده دلار پرداخت می‌کنه . دلار اولی تون اضافه است

 3. A می گوید

  با عرض سلام

  نباید از ارزشی که اطلاعاتِ ما برای این برنامه میتواند ایجاد کند صرفِ نظر کنیم؛ مدلِ فروشگاهِ آمازون، فیسبوک یا حتا گوگل بر این مبنا می‌باشد. شاید این برنامه از علاقه مردم به ورزش برای جم آوریِ اطلاعات استفاده می‌کند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.