ویژگی صرفه‌جویی مصرف دیتا به اپلیکیشن موبایل توییتر افزوده می‌شود

0

تا به امروز، کاربرانی که قصد داشتند از مود یا ویژگی صرفه‌جویی در مصرف دیتا (data-saving) در توییتر استفاده کنند؛ دو گزینه انتخابی داشتند: نخست، استفاده از اپلیکیشن Twitter Lite و دوم استفاده از نسخه تحت وب توییتر در گوشی‌های موبایل.

اکنون، کاربران موبایل توییتر می‌توانند خوشحال باشند چون گزینه بهتری در اختیارشان قرار می‌گیرد. توییتر افزودن مود و گزینه Data Saver را به اپلیکیشن اندروید و iOS آغاز کرده است.

کاربران می‌توانند به این گزینه در بخش تنظیمات Data Usage دسترسی داشته باشند و آن را فعال کنند.

فعال کردن گزینه باعث کاهش کیفیت تصاویر و جلوگیری از عدم پخش خودکار ویدیوها در توییت‌ها می‌شود. البته، کاربران می‌توانند انتخاب کنند تصاویر با حجم و کیفیت کامل نمایش داده شوند.

هنگامی که بخواهید تصاویر را روی سیستم ذخیره یا جای دیگری استفاده کنید؛ بهتر است گزینه نمایش تصاویر با کیفیت اصلی انتخاب شود.

خودتان مصرف دیتا را مدیریت کنید

بهتر است همه اپلیکیشن‌های موبایل گزینه Data Saver داشته باشند که کاربران بتوانند مصرف دیتای خود روی موبایل را بهتر مدیریت کنند و در اتصال‌های اینترنت کند یا مواقعی که حجم اینترنت آن‌ها محدود است؛ قدرت تصمیم‌گیری و مدیریت مصرف دیتا داشته باشند.

همین‌طور، ممکن است برخی کاربران هیچ‌گاه نیاز نداشته باشند ویدیوها به طور خودکار دانلود و پخش یا تصاویر با کیفیت بالا نمایش داده شوند.

در به‌روزرسانی اخیر اپلیکیشن توییتر چندین ویژگی دیگر مانند مدیریت بهتر چت‌های گروهی، بهبود صدا در نظرسنجی‌ها و مدیریت بهتر تبلیغات و برچسب‌های آن‌ها مشاهده می‌شود.

شما هم‌اکنون می‌توانید به نسخه جدید اپلیکیشن توییتر به‌روزرسانی کنید این ویژگی‌های جدید از جمله گزینه Data Saver را ببینید. البته، ممکن است برای برخی کاربران چندین روز طول بکشد تا در اپلیکیشن نمایش داده شود.

آمدن گزینه Data Saver به اپلیکیشن اصلی توییتر به معنای حذف و پاک کردن Twitter Lite نیست. هنوز این اپ می‌تواند مفید باشد و در زمان‌هایی که اینترنت بسیار کند است و شما روی مصرف کمتر حتی یک مگابایت حساس هستید؛ بهتر از اپ اصلی توییتر کار کند.

منبع

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.