معرفی اپلیکیشن به تازگی رایگان‌شده Universal Zoom: با این اپلیکیشن بی‌نظیر به صورت گرافیکی کوچکی خود را در مقابل بزرگی دنیا بیشتر احساس می‌کنید!

3

اپلیکیشن Universal Zoom یکی از معروف‌ترین نرم‌افزارهای آیپد و iOS برای مقایسه اندازه اجسام و اشیای مختلف در دنیای واقعی و محاسبه فاصله آن‌ها با یکدیگر است.

این اپلیکیشن از ذرات کوچک‌تر از اتم تا کهکشان‌ها و سیاره‌ها را اندازه‌گیری و با اجسام دیگر مقایسه می‌کند. یکی از بهترین نرم‌افزارهای آموزشی در مدارس و دانشگاه‌ها است.

کاربران کنجکاو اگر این نرم‌افزار را نصب کنند؛ دیگر نمی‌توانند رهایش کنند و دایم مشغول مقایسه اندازه و فاصله اجسام با یکدیگر هستند.

نرم‌افزار Universal Zoom تا حدود زیادی شبیه به اپ Cozmic Zoom است ولی اجسام بیشتری را با هم مقایسه می‌کند. بیش از ۲۰۰ شی در این اپ قابلیت مقایسه و اندازه‌گیری دارند.

فقط آمار نمی‌دهد بلکه ترفندهای سرگرم‌کننده‌ای دارد. مثلا، می‌خواهید بدانید یک هواپیمای ایرباس A380 چه طولی دارد. برای درک بهتر این موضوع، به شما می‌گوید ۲۰ شیر ماهی در کنار یکدیگر طولی برابر با ایرباس A380 خواهند داشت.

این اپلیکیشن نه تنها می‌تواند اجسام را با یکدیگر مقایسه کند و فاصله‌ها را بگوید؛ آمار و ارقام جالبی درباره اجسام می‌دهد. مثلا، با انتخاب انسان و قد او، بلندترین مرد تاریخ و کوتاه‌ترین انسان را گزارش می‌دهد.

روی تصاویر صوت و موزیک به ۵ زبان انگلیسی، استرالیایی، امریکایی، لهجه ایرلندی و افریقایی قرار داده شده است. می‌توانید صدای روایت تصاویر را خاموش کنید.

از اتم تا کهکشان

در بخش تنظیمات می‌توانید واحدهای مقایسه و اندازه را تغییر دهد. مثلا، از متر به سانتی‌تر یا کیلومتر و میلی‌متر بروید. رابط کاربری آسان نرم‌افزار هم باعث می‌شود سریعا اجسام یا موجودات مختلف را انتخاب و در صفحه اصلی قرار دهید.

در بخش نجوم و کهکشان‌ها این اپلیکیشن بسیار قوی ظاهر می‌شود و شما می‌توانید فاصله سیاره‌ها از یکدیگر، نقایسه کهکشان‌ها با هم و فاصله‌شان از زمین، مقایسه قطر جهان با سیاره‌های دیگر و ده‌ها کاوش علمی سرگرم‌کننده داشته باشید.

همین‌طور، می‌توانید ذرات اتمی و مولکولی را با هم مقایسه کنید. ریزترین ذرات که با چشم مسلح هم قابل اندازه‌گیری در آزمایشگاه‌ها نیستند؛ در این نرم‌افزار گزارش داده شده و اندازه‌شان با اجسام دیگر مقایسه می‌شود.

اپلیکیشن Universal Zoom در نسخه جدید از آیفون X و مدل‌های جدیدتر آن یعنی آیفون‌های ۱۰ اس، ۱۰ اس مکس و ۱۰ آر پشتیبانی می‌کند. لایه‌های مجازی مقایسه اشیا هم بهبود داده شده‌اند تا واقعی‌تر به نظر برسند.

اپلیکیشن Universal Zoom را برای مدت محدود به رایگان از اپ‌استور دانلود کنید.

بنر سایت دانلود فیلم نمایش دسکتاپ
 
3 نظرات
 1. Babak می گوید

  اپ استور شما رایگانه برای من که قیمت خرده ۳.۹۹دلار

  1. علیرضا مجیدی می گوید

   دیر کنین، از رایگانی درمی‌یاد. همین دیروز رایگان دانلود کردم. ضمن اینکه اپ استورهای کشورهای مختلف ممکنه این حالت رو داشته باشن.

   1. مریم می گوید

    فقط ۲۴ ساعت رایگانن

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.