با این اپلیکیشن، به صورت رایگان، هزاران شبکه تلویزیونی در سراسر دنیا و نیز فیلم را به صورت استریم تماشا کنید!

2

همه ما در تلاش هستیم فیلم‌ها و سریال‌های بیشتری را پیدا و تماشا کنیم. در این میان، گاهی برنامه‌ها یا سرویس‌های استریم ویدیویی پیدا می‌شود که هیچ‌کس درباره‌اش چیزی نشنیده ولی دلیلی برای بد بودن‌شان نیست.

مانند اپلیکیشن و سرویس Pluto TV که یک استریم پخش زنده ویدیو در چندین بخش مانند فیلم و سریال، اخبار زنده، محتوای اینترنت کابلی برای Comedy Central و MTV و VH1 یا پخش برخی ورزش‌ها است. بیش از ۲۵۰ کانال تلویزیون و ۱۰۰۰ فیلم و سریال رایگان در این سرویس پیدا خواهید کرد.

به نظر می‌رسد Pluto TV چیزی فراتر از یک سرویس استریم ویدیو یا تلویزیون باشد. شما در این اپلیکیشن فیلم‌های جذاب و بزرگی پیدا می‌کنید و مهم‌تر اینکه همگی رایگان هستند و نیازی به استفاده از حساب کاربری نیست.

به همین دلیل است که تعجب می‌کنیم چطور سرویسی مانند Pluto TV وجود داشته و ما از آن بی‌خبر بودیم. شاید طرفدار بسیاری از شبکه‌های تلویزیونی باشید و بخواهید تمام روز آن‌ها را نگاه کنید ولی اگر می‌خواهید برخی برنامه‌ها و کانال‌ها را مشاهده کنید؛ سرویس Pluto TV معرکه است. یک روش کاملا مقرون به صرفه از نظر مصرف حجم اینترنت برای تماشای چیزی است که دوست داریم.

چگونه از Pluto TV استفاده کنیم؟

خوش‌حال‌تر می‌شوید اگر بفهمید این سرویس روی پلتفرم‌های مختلفی از جمله اندروید، آی‌او‌اس، مرورگرهای دسکتاپ و حتی Roku در دسترس است.

شما نیازی به رجیستر و ثبت‌نام یا حساب کاربری ندارید؛ اگرچه می‌توانید در این سرویس ثبت‌نام کنید تا انتخاب‌های شما سفارشی‌سازی شوند یا تعداد گروه و کانال خاص را برای دنبال کردن انتخاب کنید.

در نسخه اندروید این اپلیکیشن قابلیت‌های بیشتری گنجانده شده است؛ از جمله اینکه می‌توانید جست‌وجوهای هوشمند داشته باشید تا در وقت شما صرفه‌جویی شود. فهرست بسازید و گروه‌ها یا کانال‌هایی را در آن‌ها بگنجانید تا در دفعات بعدی زودی بدان‌ها دسترسی داشته باشید.

براساس پلتفرمی که استفاده می‌کنید؛ رابط کاربری گرافیکی کمی متفاوت خواهد بود اما در همگی و به‌ویژه نسخه‌های موبایل، به اندازه کافی ساده و روان هست که با اولین استفاده، کاربلد آن شوید. یک نوار پیمایش به سوی پایین دارد که اجازه می‌دهد بین پخش زنده کانال‌های تلویزیونی و استریم ویدیو/سریال سوییچ کنید.

مانند هر سرویس دیگری برخی محدودیت‌ها دارد. مثلا، بیشتر از دو ساعت نمی‌توانید یک کانال تلویزیونی زنده را در یک زمان ببینید. تنوع کانال‌های زنده آن بسیار بالا است و شما در هر موضوعی می‌توانید یک کانال خاص مورد علاقه‌تان در بخش کاورها پیدا کنید.

تبلیغات و کیفیت

به عنوان یک سرویس رایگان از تبلیغات پشتیبانی می‌کند. در کانال‌های زنده تلویزیونی که تبلیغات به شکل متفاوتی و در فواصل مختلفی از تلویزیون پخش می‌شوند. تبلیغات براساس کانال‌ها تغییر می‌کنند و در برخی‌ها تکراری هستند. در فیلم‌ها تبلیغات کمتری را خواهید دید.

به نظر می‌رسد به دلیل شیوع ویروس کرونا، عناوین فیلم و سریال این سرویس به یک باره افزایش یافته و سراغ گزینه‌های بسیار معروف و محبوب رفته است. مثلا، می‌توانید مجموعه‌هایی مانند The Professional، Clue، Legally Blonde modern و در سبک کلاسیک In Harm’s Way و Funny Face را ببینید. اگر اهل تماشای سبک جیمز باند هستید؛ می‌توانید به تماشای No Time To Die’s بروید.

نسخه اندروید از استریم محتوا روی کروم‌کست پشتیبانی می‌کند. بنابراین، شما می‌توانید فیلم و سریال‌ها را در یک صفحه‌نمایش بزرگ مشاهده کنید. کیفیت استریم‌ها هم در پلتفرم‌های مختلف اندکی با هم تفاوت دارد ولی به طور کلی کیفیت‌ها قابل قبول است. اگر نگران مصرف بیش از اندازه حجم اینترنت هستید؛ می‌توانید تنظیمات اپلیکیشن را برای فشرده‌سازی بیشتر تغییر دهید.

سرویس Pluto TV بیشتر شبیه به یک گنج پنهانی است که باید بکاوید تا به آن برسید. شاید شبیه دیگر سرویس‌های استریم ویدیو، همه‌چیز دسته‌بندی، سبک‌بندی و به سادگی در دسترس شما نباشد ولی مطمئن باشید با کمی کنکاش می‌توانید عناوین بسیار جذابی پیدا کنید.

منبع

 
2 نظرات
  1. مسعود جاویدان می گوید

    خیلی عالیه .راستی اگه گوگل نبود دنیا چه شکلی بود؟

  2. gun می گوید

    زبان فارسی وفیلمای فارسی نداره خیلی اپلیکیشن های بهترترازاین هست خصوصاآپ های روسی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.