چگونه صدها فیلم را به صورت رایگان در یوتیوب تماشا کنیم؟!

1

ما از زمان کودکی عجیب و غریب. به سختی و مرارت فیلم می‌دیدم. فیلم‌های عصر جمعه و بعدها شب‌های جمعه. در واقع سال‌ها در آرزوی دیدن کلاسیک و فیلم‌ها روز می‌سوختیم. بعدها وی اچ اس آمد و بعد زمانی رسید که به راحتی می‌شد فیلم‌ها را دانلود کرد و الان راستش وارد عصری شده‌ایم که دوباره دانلود یا استریم دشوار شده است. یوتیوب که جای خودش را دارد…

هرچند برخی این سال‌ها عادت پیدا کرده‌اند که محتواهای آموزش و سرگرمی را از آن ببینند، اما کمتر کسی پیدا می‌شود که برای فیلم دیدن از آن استفاده کند.

اما جالب است بدانید که کانال‌های یوتیوب با فیلم‌های رایگان هم بسیار زیادند و صدها فیلم کلاسیک و قدیمی و مهجور می‌توان با آنها دید. (مثال عرض می‌کنم سریال جنگ سرد یا به عبارت درست‌تر لحظات هفده گانه بهاران الان برای دانلود البته بدون دوبله و با زیرنویس انگلیسی در یوتیوب وجود دارد. دوبله این سریال با صدای بهرام زند معلوم نیست چه سرنوشتی پیدا کرده است.)

Cult Cinema Classics:

این کانال دارای فیلم‌های کلاسیک کالت از دهه‌های ۳۰، ۴۰، ۵۰، ۶۰، ۷۰ و ۸۰ است که امکان دسترسی به ۱۰۰ فیلم ترسناک، تقریباً ۴۰۰ فیلم وسترن و تعداد زیادی فیلم پیش‌کد را فراهم می‌کند.

 Kino Lorber:

یکی از توزیع کنندگان برجسته فیلم، ۱۴۵ فیلم را در یوتیوب قرار داده است. این مجموعه شامل ۸۰ فیلم مستند با موضوعاتی مانند M.C. اشر، استنلی کوبریک، هانا آرنت و هیلما اف کلینت.

فیلم‌های کلاسیک کره‌ای:

این کانال به شما امکان می‌دهد دهه‌ها سینمای کره را تجربه کنید، از جمله، اما نه محدود به فیلم‌های استادان اواسط قرن بیستم مانند کیم کی یونگ، ایم کوون تاک، و کیم سو یونگ. تصاویر دهه‌های ۱۹۶۰ و ۷۰ مانند مه و سفر در شب.

Mosfilm:

یکی از قدیمی‌ترین استودیوهای فیلم در روسیه و اروپا است.

Mosfilm صدها فیلم روسی و شوروی را آنلاین کرده است، بسیاری از آنها با زیرنویس انگلیسی. این مجموعه شامل فیلم‌های مهم آندری تارکوفسکی و اقتباسی حماسی از جنگ و صلح است. در اینجا، رزم‌ناو پوتمکین و دیگر فیلم‌های سرگئی آیزنشتاین را نیز خواهید یافت.

هیئت ملی فیلم کانادا: تهیه کننده و توزیع کننده عمومی فیلم کانادا مجموعه بزرگی از فیلم‌های کوتاه را آنلاین کرده است. این کانال دارای بیش از ۵۰ فیلم از انیماتور مشهور کانادایی نورمن مک لارن، به‌علاوه مجموعه‌هایی از فیلم‌های دهه‌های ۱۹۴۰، ۵۰، ۶۰، ۷۰، ۸۰ و فراتر از آن است.

اتاق نمایش نیویورکر:

در کانال یوتیوب نیویورکر، می توانید فیلم‌هایی را پیدا کنید که شامل نزدیک به ۷۰ فیلم کوتاه برنده جایزه است. این مجموعه شامل چند کلیمیشن و انیمیشن فوق العاده می باشد.

PizzaFlix

یک پروژه پرشور خلق شده توسط دو متخصص صنعت فیلم با ۵۰ سال تجربه ترکیبی. آنها یک کتابخانه بزرگ و خصوصی با کیفیت پخش فیلم و تلویزیون را کنترل می‌کنند و بیش از ۳۰۰ فیلم وسترن گاوچرانی، بیش از ۸۰ فیلم نوآر، بیش از ۲۰۰ فیلم کلاسیک هیجان‌انگیز و معمایی، و تعدادی فیلم از راجر کورمن را آنلاین کرده‌اند.

Popcorn Flix:

این آرشیو دارای  فیلم‌های اکشن، فیلم های علمی تخیلی، وسترن، هیجان انگیز، کمدی، درام و غیره است.

فیلم‌های کلاسیک جاودانه:

همانطور که عنوان می‌گوید، مجموعه‌ای عالی از فیلم‌های کلاسیک جاودانه است. از جمله، شما می توانید ۳۵ فیلم نوآر و ۶۰ فیلم کلاسیک هیجان انگیز را در اینجا بیابید.

فیلم‌های پخش رایگان یوتیوب:

یوتیوب خودش میزبان تعداد زیادی فیلم پخش رایگان است که عمدتاً تولیدات اصلی هالیوود است. همانطور که گفته شد، می‌توانید برخی از آثار کلاسیک را نیز در آنجا پیدا کنید، مانند برادران کوئن ۰ ای برادر، کجایی؟) رویاهای آکیرا کوروساوا، داستان توکیو یاسوجیرو اوزو، و خوب، بد، و زشت کلینت ایستوود و همچنین یک مشت دلار.

اگر کانال‌های YouTube دیگری را می‌شناسید که به طور قانونی فیلم‌ها را به صورت آنلاین میزبانی می‌کنند، لطفاً آنها را در بخش نظرات اضافه کنید.

 
1 نظر
  1. پری پریا می گوید

    واقعا لیست جذابی بود…
    مرسی بابت معرفی🙏🏼

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.