شرکت دل صفحه‌نمایش لمسی ۷۵ اینچی ۴K برای جایگزینی با تخته‌سیاه مدارس معرفی کرد

1

شرکت دل یک مانیتور جدید برای مصارف آموزشی و ارائه‌ها معرفی کرد.

صفحه‌نمایش لمسی ۷۵ اینچی با دقت تصویر ۴K به طور کامل برای مصارف آموزشی طراحی و سفارشی‌سازی شده است و در آینده می‌تواند جایگزین تخته‌سیاه یا وایت‌بردهای کلاس‌های درسی شود.

مانیتور C7520QT شرکت دل اساسا یک ۴K TV است که برای کارهای تعاملی و همکاری مناسب خواهد بود. از لمس ۲۰ نقطه‌ای سود می‌برد که اجازه خواهد داد چندین کاربر به طور همزمان با قلم یا نوک انگشتان خود روی یک صفحه‌نمایش کار کنند.

اساتید دانشگاه و معلمان مدارس می‌توانند از این مانیتور برای تدریس استفاده کنند یا اینکه با تغییر حالت کاری آن، برای نمایش اسلایدها و فیلم‌ها به کار بگیرند.

سفارش طراحی سایت در کارلنسر با قیمت توافقی
خرید ساعت سونتو و لوازم جانبی ساعت Suunto

همین‌طور، مانیتوری مناسب استارتاپ‌ها و کسب‌وکارهای نوپا است تا بتوانند در جلسات برنامه‌ریزی و پرورش ایده استفاده کنند.

شرکت دل می‌گوید این مانیتور تقریبا با تمام نرم‌افزارهای صنعتی استاندارد مطرح در بازار سازگاری دارد و در رده محصولاتی مانند مایکروسافت Surface Hub و گوگل Jamboard قرار می‌گیرد.

به‌صرفه‌تر از رقبا

دل می‌گوید این مانیتور از ویژگی اختصاصی این شرکت به نام «Dell Screen Drop» سود می‌برد. این ویژگی می‌تواند ارتفاع مانیتور را کاملا مطابق نیاز کاربر تنظیم کند و انعطاف‌پذیری بالایی برای افراد با قدهای متفاوت ایجاد خواهد کرد.

دکمه‌هایی در کناره این مانیتور تعبیه شده است که کاربر می‌تواند توسط آن‌ها، ارتفاع مانیتور را در سه اندازه مختلف تنظیم کند.

مانیتور Dell 75 4K Interactive Touch Monitor از تاریخ ۳۰ آوریل با قیمت حدود ۶ هزار دلار در بازار عرضه خواهد شد. شرکت دل همراه با این مانیتور دو قلم استایلوس به خریدار می‌دهد.

گفتنی است قیمت این مانیتور در مقایسه با رقبایی مانند مانیتور ۵۵ اینچ Surface Hub مایکروسافت با قیمت نزدیک به ۹ هزار دلار، به‌صرفه و متعادل‌تر است.

این مانیتور مایکروسافت رزولوشنی ۱۰۸۰P دارد ولی مدل ۸۴ اینچی Surface Hub با دقت تصویر ۴K قیمتی ۲۰ هزار دلاری دارد.

منبع

   
1 نظر
  1. میلاد می گوید

    یک نکته ی مهم دیگر که فراموش کردم این است که جف راسکین که سرپرست پروژه ی مکینتاش بود را از پروژه ی خودش بیرون انداخت، و ریز پردازنده ی مک اولیه مال شرکت موتورلا مدل ۶۸kبود. کل امپراطوری اپل بر پایه ی دروغ و نیرنگ شکل گرفته است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.