معرفی اپلیکیشن: Kiwake اجازه نمی‌دهد صبح‌ها بخوابید چون کلید Snooze ندارد

0

برای بسیاری از مردم، پروسه بیدار شدن از خواب چندان راحت و ساده نیست. یک چالش بزرگ و تکرارشونده هر روزه است.

از سوی دیگر، برخی افراد یک شب ساعت ۱۰:۳۰ دقیقه به خواب می‌روند و شب بعد حدود ۱ الی ۲ نیمه‌شب در رخت‌خواب هستند. بنابراین؛ باید مدام زنگ هشدار ساعت را عقب و جلو ببرند.

Kiwake یک اپلیکیشن و راه‌کار ساده و هوشمند برای خلاص شدن از چالش سحرخیزی و کنار زدن تشک و پتو است.

شما ساعت زنگ هشدار صبح را تنظیم می‌کنید ولی دیگر کلید و آیکون خاموش کردن زنگ را پیدا نخواهید کرد. Kiwake شما را وادار می‌کند از رخت‌خواب بیرون بیایید و کارهایی انجام دهید تا صدای زنگ آیفون خاموش شود.

همین کارها باعث می‌شوند خواب از سرتان بپرد و برای یک روز پرتحرک آماده شوید. می‌توانید این ساعت هشدار را طوری تنظیم کنید که برای خاموش شدن زنگ هشدار، باید از یک شی خاص عکس بگیرید یا یک بازی فکری انجام دهید.

حتی می‌توانید فهرستی از اهداف و کارهای انگیزشی طول روز خود را مرور کنید تا زنگ هشدار خاموش شود.

در واقع، پشت هریک از این تمرین‌ها و حرکات، مکانیزمی برای فعال کردن ذهن و بدن و دور شدن از رخت‌خواب و پروسه بیداری کامل است.

اپ Kiwake می‌خواهد در فاز اول، بدن شما از رخت‌خواب جدا شود و به حرکت بیفتد (گرفتن تصویر یک شی نزدیک رخت‌خواب).

در فاز بعدی، به دنبال به دنبال تحریک و بیداری مغز است تا هیچ عذر و بهانه‌ای برای خواب نداشته باشد (حل کردن معما).

در نهایت، به شما انگیزه بیدار شدن می‌دهد. با مرور اهداف و کارهای روزانه و تیک زدن آن می‌توانید انرژی و انگیزه لازم برای شروع یک صبح کاری را پیدا کنید.

خواب زود؛ بیداری زودتر

این‌ها تنها ویژگی نرم‌افزار Kiwake نیستند. به شما اجازه می‌دهد چندین ساعت زنگ برای روزهای مختلف هفته تعریف کنید تا براساس ساعت‌هایی که شب قبل‌اش می‌خوابید یا باید صبح بیدار شوید؛ گوشی آیفون زنگ بزند.

این ویژگی برای افرادی خوب است که برخی شب‌های هفته زودتر و برخی شب‌ها دیرتر می‌خوابند یا ساعت بیداری صبح آن‌ها در روزهای هفته تغییر می‌کند.

می‌توانید ساعت زنگ هشدار را در پس‌زمینه آیفون حتی پس از قفل کردن صفحه‌نمایش مشاهده کنید. به علاوه، از تایمر Cooldown نیز سود می‌برد که کاملا قابل تنظیم بوده و شما می‌توانید مثلا ۳ دقیقه ساعت بیداری را به تعویق بیندازید ولی از کلید Snooze هیچ خبری نیست.

حتی این ساعت بیدارباش این‌قدر انعطاف‌پذیر است که شما برای هر روز هفته یک نوع زنگ هشدار تعریف یا از موسیقی‌های دلخواه موجود روی گوشی استفاده کنید.

Kiwake فقط شما را بیدار نمی‌کند بلکه در راحت خوابیدن شما هم موثر است. با پخش آهنگ‌های آرامش‌بخشی که خودتان انتخاب کردید؛ سعی می‌کند زودتر به خواب بروید.

برنامه Kiwake رتبه ۱۳۸ گروه اپ‌های لایف‌ استایل اپ‌استور اپل را دارد و با امتیاز ۴.۴ از ۵ جزو بهترین اپلیکیشن‌های زنگ هشدار است.

اپلیکیشن Kiwake را برای مدت محدودی رایگان از روی اپ‌استور دانلود و نصب کنید.

   

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.