اپل کارت معرفی شد: تحول و تجربه جدیدی در سیستم پرداخت و کارت اعتباری + ویدیو

0

شرکت اپل در مراسم دیشب خود از سرویس و کارت اعتباری Applr Card رونمایی کرد.

اپل این کارت اعتباری مجازی را با همکاری بانک گلدمن ساکس ایالات متحده عرضه کرده است و می‌خواهد ضمن تکمیل پلتفرم پرداخت اعتباری کاربران، تحولی در سیستم پرداخت اعتباری و استفاده از کارت‌های اعتباری به وجود بیاورد.

کاربران اپل تا کنون برای پرداخت‌های خود از سرویس‌هایی مانند Apple Wallet و Apple Pay و Apple Pay Cash استفاده کردند ولی اینک می‌توانند از کارت اعتباری برند محبوب خود نیز استفاده کنند.

کاربران در استفاده از اپل کارت، ضمن برخورداری از هدایای اپل و شارژ اعتبارهای اضافی در کیف پول خود، می‌توانند روی آیفون فهرست تراکنش‌های خود را منظم‌تر و دسته‌بندی شده مشاهده کنند.

افزون بر این، ریز تراکنش‌ها و گزارش مجموع تراکنش‌های روزانه و هفتگی به کاربر نشان داده خواهد شد تا بهتر بتواند پول خود را مدیریت کرده و گزارش‌های شفاف‌تری از تراکنش‌های خود داشته باشد.

کارت اعتباری برند محبوب

برای استفاده از سرویس اپل کارت، کافی است کاربران شماره تلفن خود را در اپلیکیشن کیف پول اپل ثبت کرده و کارت دیجیتالی خود را دریافت کنند.

اپل کارت همراه با امنیت و رمزنگاری اطلاعات تراکنش شده خواهد بود تا کاربران بالاترین سطح از پرداخت دیجیتالی را تجربه کنند.

اپل می‌گوید این سرویس با استفاده از هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی، محل‌های قابل استفاده از این سرویس را به کاربران نشان خواهد داد.

سخنگوی اپل در مراسم معرفی سرویس اپل کارت، اعلام کرد در هر بار خرید با استفاده از اپل کارت، ۲ درضد از هزینه خرید به صورت پول نقد تحت نام Daily Cash به حساب کارت اعتباری کاربر برگشت داده می‌شود.

همین‌طور، خرید از فروشگاه‌های فیزیکی و اپلیکیشن‌های اختصاصی اپل با استفاده از کارت اعتباری این شرکت، ۳ درصد جایزه به صورت بازگشت وجه نقد برای کاربر به همراه خواهد داشت.

اپل می‌خواهد مزایای دیگری برای استفاده‌کنندگان از سرویس اپل کارت تدارک ببیند. از جمله هزینه‌های بین‌المللی، هزینه‌های بیش از حد مجاز، نرخ‌های بهره پایین و در نهایت جریمه برای دیرکرد پرداخت‌ها گرفته نمی‌شود.

اپل کارت به نوعی تکمیل کننده سرویس Apple Pay و Apple Wallet خواهد بود. اپل می‌خواهد به مرور زمان کاربران این سرویس‌ها را به سوی Apple Card سوق دهد تا مزایای بیشتری دریافت کنند.

در ادامه می‌توانید کلیپ معرفی سرویس Apple Card را تماشا و با قابلیت‌های بیشتر آن آشنا شوید:

منبع

   

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.