معرفی اپلیکیشن: برنامه رایگانی برای رفع مشکل سیاهی عکس‌ها در آیفون و آیپد

0

اسمارت‌فون‌های امروزی عملکرد بسیار عالی در محیط‌های کم نور دارند و به طور خودکار می‌توانند عکس‌هایی روشن و بدون مشکل ثبت کنند.

اما گاهی اوقات باز هم یک عکس خیلی خوب تار و سیاه شده است. همین‌طور، ممکن است عکسی بسیار دوست داشتنی با دوربین گوشی‌های قدیمی گرفته باشیم که مشکل نور دارد.

در حالی‌که روی آیفون و iOS اپلیکیشن‌های حرفه‌ای ویرایش عکس بی‌شماری وجود دارد و کاربران برحسب سلیقه از آن‌ها استفاده می‌کنند؛ یک راه‌حل و اپلیکیشن ساده و رایگان نیز برای رفع مشکل تاری و سیاهی عکس‌ها وجود دارد.

اپلیکیشن Brightly به طور خودکار کنتراست و نور عکس را بیشتر می‌کند تا تصاویر بهتری ساخته شوند. بعد، این تصاویر را به شما پیشنهاد می‌دهد تا با سلیقه خودتان بهترین تصویر را انتخاب کنید.

البته، کاربران آیفون و آیپد می‌توانند به طور دستی هم نور یا کنتراست تصویر را دستکاری کنند ولی الگوریتم‌های هوش مصنوعی Brightly بهترین پیشنهادها را می‌دهد.

اپ Brightly می‌تواند مشکل قرمزی چشم را هم در تصاویر حل کند.

نکته مهم گفتنی درباره این عکس، طبیعی جلوه دادن عکس پس از اعمال نورپردازی و ویرایش صورت گرفته است. برخی اپ‌ها به طور مصنوعی عکس‌ها را نوردهی می‌کنند که با اولین نگاه قابل تشخیص است.

اما عکس‌های نهایی Brightly بسیار صاف و یک دست هستند؛ انگار که از ابتدا با این نورپردازی ثبت شدند.

این اپ از فرمت‌های ویدیویی، TIFF و PNG نیز پشتیبانی می‌کند؛ به شرط اینکه بسته پیشرفته این نرم‌افزار را نصب کرده باشید.

رابط کاربری ساده اپ Brightly باعث شده کاربران آیفون آن را به ده‌ها اپ حرفه‌ای ویرایش عکس ترجیح دهند.

اپلیکیشن Brightly را به طور رایگان از فروشگاه اپ‌استور اپل برای دستگاه‌های iOS دانلود کنید.

   

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.