معرفی اپلیکیشن: تبدیل آیفون و آیپد به ریموت دستگاه‌های مک با Remote for Mac

0

گاهی اوقات به یک ریموت یا کنترلر مک نیاز دارید.

وقتی در حال ارایه و سخنرانی هستید و باید مدام راه بروید و اسلایدها را عوض کنید؛ وقتی در حال تماشای فیلم و سریال یا یک بازی فوتبال هستید؛ دارید به موسیقی گوش می‌دهید و بسیاری از کارهای دیگر از راه دور روی دستگاه‌های مک قابل انجام هستند؛ به شرط اینکه یک کنترلر مک داشته باشید.

آسان‌ترین گزینه پیش‌روی شما، تبدیل گوشی آیفون یا تبلت آیپد به یک دستگاه ریموت برای مک است. کاری که اپ سبک Remote for Mac انجام می‌دهد.

اپلیکیشن Remote for Mac می‌تواند آیفون و آیپد را به طور بی‌سیم به دستگاه مک متصل کند تا به عنوان یک کنترل از راه دور استفاده شوند.

وقتی آیفون و آیپد به ریموت تبدیل شدند؛ به طور کامل یک ماوس و ترک‌پد را شبیه‌سازی می‌کنند تا شما بتوانید با لمس صفحه‌نمایش مک را هدایت کنید.

این تنها کاری نیست که برنامه Remote for Mac انجام می‌دهد. شبیه‌سازی کامل کلیدهای سری F و برخی اپ‌های لانچر و سوییچر به همراه گزینه‌های Shut Down ،Sleep ،Restart و Log Off از دیگر کارهای این اپ هستند.

این اپ با وای‌فای کار می‌کند و می‌تواند از رمزعبور برای محافظت بیشتر استفاده کند.

مراحل کار

برای استفاده از این اپلیکیشن باید ابتدا وارد سایت remotemouse.aexol.com شده و متناسب با دستگاه مک خود یک برنامه را دانلود و نصب کنید تا بتواند آیفون و آیپد را به عنوان کنترلر شناسایی کند.

پس از نصب اپ دانلود شده روی مک، باید گزینه Pair devices را کلیک کرده و یک رمزعبور تنظیم کنید که به شما اجازه اتصال دستگاه مک به آیفون و آیپد را بدهد.

هر دو دستگاه مک و آیفون/آیپد باید به یک شبکه وای‌فای متصل باشند تا کار کنند. در اپ Remote for Mac نصب شده روی آیفون/آیپد هم باید روی گزینه Connect ضربه بزنید و رمزعبور را وارد کنید تا شروع به کار کند.

اپلیکیشن Remote for Mac را برای مدت محدودی رایگان از روی اپ‌استور دانلود کنید.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.