معرفی اپلیکیشن: با این ماشین حساب همزمان چندین محاسبه در آیفون و آیپد انجام دهید

0

اپلیکیشن‌های ماشین حساب ساده و پیشرفته زیادی برای پلتفرم iOS منتشر شده است. شما هم حتما یکی دو تایی از این ماشین حساب‌ها را نصب و استفاده می‌کنید.

برخی از این ماشین حساب‌ها می‌توانند سخت‌ترین معادلات و محاسبات ریاضی را هم حل کرده و با فرمول‌ها، انتگرال‌ها و دیفرانسل‌ها کار کنند.

امروز، نمی‌خواهیم یک ماشین حساب فوق پیشرفته به شما معرفی کنیم تا برای فصل امتحانات مجهز شوید؛ بلکه برعکس یک ماشین حساب ساده و بسیار ابتدایی معرفی خواهیم کرد که یک ویژگی منحصربه‌فرد دارد.

این ویژگی، محاسبه چندین عملیات به طور همزمان در این ماشین حساب است.

سفارش طراحی سایت در کارلنسر با قیمت توافقی
خرید ساعت سونتو و لوازم جانبی ساعت Suunto

وقتی آیفون و آیپد را بچرخانید تا صفحه‌نمایش در حالت افقی قرار گیرد؛ می‌توانید از ماشین حساب Calculator – PRO به طور ساده، دو عملگری و چهار عملکری استفاده کنید.

تصور کنید می‌خواهید دو عدد را در هم ضرب و به طور همزمان دو عدد را با هم جمع کنید تا نتیجه هر دو عمل با هم مقایسه یا برای عملیات محاسباتی دیگری استفاده شوند. این ماشین حساب چنین توانایی به شما می‌دهد.

در این وضعیت، دیگر نیازی به یادداشت کردن اعداد و نتایج روی کاغذ یا به خاطرسپاری آن‌ها ندارید. می‌توانید در حالی‌که یک عملیات محاسباتی را در یک ماشین حساب انجام دادید؛ به حال خود رها کرده و سراغ عملیات محاسباتی دیگری بروید.

این ماشین حساب کاملا با صفحه‌نمایش‌های آیفون و آیپد، به طور خاص آیپد سازگاری دارد و اجازه می‌دهد همزمان چندین ماشین حساب داشته باشید.

نسخه جدید آن با نمایشگرهای آیفون‌های XS و XS MAX و همین‌طور XR سازگار شده است. ماشین حساب Calculator – PRO را به طور رایگان از روی اپ‌استور دانلود کنید.

   

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.