آشنایی با شرکت اخوان جم تولید کننده تجهیزات آشپزخانه

0

رپورتاژ

یکی از پیشکسوتان تولید تجهیزات آشپزخانه در ایران می باشد. این شرکت که توسط مدیر عامل فعلی یعنی محسن اخوان در سال ۱۳۴۸ به بهره برداری رسید اکنون تولید کننده بیش از ۲۰۰۰ طرح و مدل و انواع تجهیزات آشپزخانه در ایران می باشد. کیفیت محصولات کارخانجات اخوان جم به اندازه ای است که اینک محصولات آن به اقصی نقاط دنیا در حال صدور و استفاده می باشند. گستردگی محصولات شرکت اخوان جم شامل انواع سینک ظرفشویی، هود آشپزخانه، اجاق گاز، فر توکار و شیر آلات بهداشتی می باشد که این محصولات در ابعاد مختلف و با طرح و رنگ و استفاده از متریال مختلف تولید میشوند تا متناسب با ظرفیت کاری مختلف و هماهنگ با دکوراسیون و دیگر تجهیزات آشپزخانه انتخاب و نصب گردند.

تماس با اخوان جم

بسیاری از سرویس ها و خدمات پس از فروش شرکت اخوان جم از طریق تماس با شرکت اخوان و با بهره گیری از مشاوره کارشناسان و حضور تکنسین های نصب و تعمیر شرکت اخوان جم صورت می پذیرد. تماس با اخوان جم هم بصورت تلفنی و صحبت با کارشناسان و هم بصورت ثبت آنلاین درخواست ها، مشاورات و انتقادات صورت می پذیرد. پشتیبانی محصولات اخوان جم که در قالب در خواست نصب پس از خرید، درخواسست سرویس که پس از نصب و استفاده بصورت دوره ای انجام میشود و دیگر سرویس ها و خدمات اخوان جم که از طریق ثبت در پرتال خدمات اخوان جم و تماس با اخوان صورت می پذیرد.

معرفی فر اخوان

فر اخوان یکی از محصولات پر فروش شرکت اخوان جم می باشد که به سبب محبوبیت بسیار بالا بطور معمول میزان تقاضا برای آن از میزان عرضه در مواردی بالاتر می باشد. طراحی دقیق و ظریف فر اخوان با بکار گیری تلفیقی از رنگ و متریال در تولید این محصول که منجر به تولید فر توکار با استاندارد ها و سرتیفیکت های جهانی گردیده است. فر اخوان از نظر نوع کاربری در سه نوع گازی، برقی و برقی-گازی تولید شده و به رنگ های تلفیقی مشکی، سفید، نقره ای و از جنس های شیشه و استیل بصورت تلفیقی تولید شده است. در حال حاضر تنوع فر اخوان به بیش از ۳۵ کد مختلف میرسد.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.