خرید دستگاه جوجه کشی در ایران

0

رپورتاژ

کسب و کار جوجه کشی از آن دسته حرفه هایی است که می توان با سرمایه ای اندک و تجهیزاتی نسبتا ساده راه اندازی کرد. با ورود انواع دستگاه جوجه کشی و همین طور محبوبیت این کسب و کار به عنوان یک شغل دوم و حتی یک درآمد پایدار و قابل توجه، کسب و کار جوجه کشی پرندگان در ایران رونقی بیش از همیشه پیدا کرده است.

به طور خلاصه می توان گفت جوجه کشی پرندگان، حرفه ای با مزایای زیر است

مهمترین مزیت های جوجه کشی و استفاده از دستگاه جوجه کشی خانگی

  • جوجه کشی پرندگان نیاز به دانش فنی زیادی نداشته و با چند مرتبه آزمون و خطا، شما به نتایج دلخواهتان دست خواهید یافت.
  • در حرفه جوجه کشی پرندگان شما می توانید با هر میزان بودجه ای ورود پیدا کنید. انواع دستگاه جوجه کشی خانگی در مدل های ارزان قیمت وجود دارند تا افرادی که دغدغه بودجه برای راه اندازی یک کار جدید را دارند، قادر باشند فعالیت خود را با حداقل ها آغاز نمایند.
  • برای شروع جوجه کشی خانگی شما نیاز به فضای بزرگی نخواهید داشت و با خرید یک دستگاه جوجه کشی ارزان قیمت و یک اتاق نهایتا ۱۵ متری، می توانید اولین تخم های نطفه دار را تبدیل به جوجه کرده و از گسترش کسب و کارتان لذت ببرید.
  • جوجه کشی پرندگان از آن گروه فعالیت هایی است که به سرعت، قابل رشد و توسعه می باشد. این کار درآمدزایی پایدار و نسبتِ سود قابل توجهی دارد.

جوجه کشی با دستگاه جوجه کشی خانگی

دستگاه جوجه کشی ارزان

همان طور که گفتیم، انواع دستگاه جوجه کشی خانگی و دستگاه جوجه کشی ارزان در بازار ایران وجود دارد؛ تا شما بتوانید با حداقل بودجه ممکن کسب و کار جوجه کشی را آغاز نمایید. دستگاه های جوجه کشی وظیفه دارند تا بهترین شرایط را برای تخم های نطفه دار ایجاد نمایند تا نهایتا حداکثر جوجه های سالم از تخم بیرون بیایند.

اصلی ترین تفاوت یک دستگاه جوجه کشی ارزان با یک نمونه گران قیمت تر، در توانایی های آن دستگاه در فرآیندهای اتوماتیک جوجه کشی است. در یک دستگاه جوجه کشی حرفه ای و گران قیمت، بیشتر فرآیندها به صورت اتوماتیک انجام می شود. در جهت مقابل یک دستگاه جوجه کشی ارزان نیازمند توجه بیشتر صاحب کسب و کار در فرآیند جوجه کشی است؛ اما خیالتان راحت باشد که در شروع کار می توانید روی یک دستگاه جوجه کشی ارزان قیمت هم حساب کنید.

قیمت دستگاه جوجه کشی

قیمت دستگاه جوجه کشی با توجه به تکنولوژی ساخت و متریال به کار گرفته در آن بسیار متغیر است. طبیعتا نمونه های گران قیمت تر ظرفیت بیشتری داشته و شما در فرآیند جوجه کشی کمترین دخالت را دارید. یکی دیگر از نکات مهم در انتخاب دستگاه جوجه کشی ، قابلیت دستگاه در پایدار نگاه داشتن شرایط دما و رطوبت محفظه دستگاه است. تخم های نطفه دار در دوره های مختلف زمانی تا هنگام هچ، به دما و رطوبت های متغیری نیاز دارند. پس در هنگام خرید، علاوه بر قیمت دستگاه جوجه کشی به معتبر بودن شرکت سازنده دستگاه نیز توجه کنید و از ثبوت کار دستگاه اطمینان حاصل کنید.

ساخت دستگاه جوجه کشی خانگی

اگر قصد ساخت دستگاه جوجه کشی خانگی را دارید، توجه به دو نکته بسیار مهم است. در ابتدا لازم است بدانید یک دستگاه جوجه کشی خانگی حقیقتا می تواند تخم های نطفه دار را به جوجه تبدیل کند؛ اما نکته دوم و مهمتر آن که یک دستگاه جوجه کشی خانگی نمی تواند تمامی نیازهای کسب و کار جوجه کشی را تامین نماید. در نتیجه به شما توصیه می کنیم اگر قصد ورود به کسب و کار جوجه کشی پرندگان را دارید، با ساخت دستگاه جوجه کشی خانگی می توانید با هزینه ای اندک، مراحل آشنایی و آزمایش های این حرفه را طی کنید و در صورت کسب نتیجه، با یک دستگاه جوجه کشی صنعتی ارزان قیمت کار خود را آغاز نمایید.

جوجه کشی با دستگاه جوجه کشی دست ساز

دستگاه جوجه کشی دماوند

گروه صنعتی دماوند با سال ها تجربه در زمینه طراحی و تولید انواع دستگاه های جوجه کشی پرندگان می تواند با ارائه مشاوره های تخصصی، شما را در تهیه مناسب ترین دستگاه جوجه کشی حمایت نماید. دستگاه جوجه کشی دماوند در انواع مدل ها و تنوع قیمت بالا، به شما کمک می کند تا با توجه به بودجه، نوع پرندگان و حجم کارتان بتوانید دقیقا دستگاهی را خریداری نمایید که قادر باشد تمامی نیازهای شما را مرتفع نماید.

دستگاه جوجه کشی دماوند با آخرین تکنولوژی های ساخت این دستگاه ها، تولید گردیده و با قیمتی مناسب در اختیار شما قرار گرفته است. در تمامی این دستگاه ها از قطعات استاندارد و باکیفیتی استفاده شده تا بتوانند پایدارترین شرایط را برای فرآیند جوجه کشی فراهم نمایند.

کسب و کار جوجه کشی پرندگان می تواند به راحتی تبدیل به یک فعالیت درآمدزا برای شما گردد. به شرط آن که در ابتدا با آگاهی کامل وارد این حرفه شده و سرمایه خود را صرف خرید دستگاه هایی کاربردی نمایید. شما می توانید اطلاعات کاربردی فراوانی در رابطه با ابعاد مختلف جوجه کشی پرندگان در وب سایت ما بیابید.

جوجه کشی با دستگاه جوجه کشی دماوند

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.