با خیال آسوده ورزش کنید

0

رپورتاژ

ورزش همیشه و همه جا خوب است. سن و سال نمی‌شناسد و همیشه حال آدم را جا می‌آورد. هدف افراد مختلف از ورزش کردن خیلی متفاوت است. برخی برای سلامتی و شادابی ورزش می‌کنند، عده‌ای صرفاً برای تناسب اندام و خیلی‌ها کلاً هدفی خاص نداشته و حتی رشته خاصی را نیز برای فعالیت ورزشی خود در نظر ندارند. اما در کنار این اقشاری که از آن ها نام بردیم، گروه خاصی از ورزشکاران نیز وجود دارند که بصورت حرفه‌ای و با برنامه ورزش می‌کنند. این ورزشکاران همیشه به دنبال مکانی می‌گردند که در کنار عده‌ای ورزشکار حرفه‌ای، در محیطی تخصصی فعالیت کنند.

کسانی که درست و حسابی اهل ورزش هستند می‌دانند که پیدا کردن مجموعه‌ای ورزشی در تهران که هم باشگاه بدنسازی، محل دویدن و پیاده‌روی، استخر و سایر امکانات را با هم داشته باشد، چقدر سخت است.

ورزشی ساده مثل پیاده‌روی را در نظر بگیرید. پیاده‌روی کردن جزء رشته‌هایی است که امکانات خاصی نمی‌خواهد، اما مشخصاً مکانی که به طور خاص برای پیاده‌روی طراحی شده باشد و به خصوص برای خانم‌ها از دید عموم به دور باشد، ارجحیت دارد و ورزشکاران با امنیت و خیال آسوده‌تری در پیست قدم می‌زنند. 

معرفی مجموعه فرهنگی ورزشی انقلاب

مجموعه فرهنگی ورزشی انقلاب که تاسیس آن به سال ۳۷ برمی‌گردد، یکی از باسابقه‌ترین مکان‌های ورزشی پایتخت محسوب می‌شود. این مجموعه با توجه به موقعیت جغرافیایی ویژه خود، از هوای پاک شمال تهران برخوردار است. باشگاه انقلاب با مساحتی نزدیک به یک میلیون متر مربع، که بیش از نیمی از آن فضای سبز است و نیمی دیگر فضاهای گوناگون سرپوشیده و روباز ورزشی است، از مهم‌ترین ورزشگاه‌های موجود در ایران و خاورمیانه و در دنیا کم مانند است.

باشگاه انقلاب اماکن ورزشی بسیار متنوعی دارد که تمامی سلیقه‌های ورزشی را پوشش می‌دهد. در زیر به امکانات ورزشی مجموعه انقلاب به صورت تیتروار اشاره می‌کنیم.

بولینگ، فوتبال چمن مصنوعی، سالن تخصصی بانوان، استخر سرپوشیده و روباز بانوان، اسکواش آقایان و بانوان، اسکیت، بسکتبال، بیلیارد، پینگ پنگ، تیراندازی، سالن ورزشهای رزمی، جاده تندرستی، زمیم‌های تنیس، فوتسال، فوتبال چمن طبیعی، والیبال، گلف، مینی گلف، صخره نوردی، ماهیگیری، استخر چهارفصل آقایان، پینت بال، سالن بدنسازی، ژیمناستیک، بدمینتون

ویژگی های باشگاه انقلاب

به افرادی که دنبال مکانی اختصاصی و در حد استانداردهای جهانی برای انجام فعالیت در رشته ورزشی مورد علاقه خود هستید، پیشنهاد می‌کنیم که به باشگاه انقلاب سری بزنند.

عضویت در باشگاه انقلاب با تخفیف

هزینه عضویت سالانه باشگاه انقلاب، ۷۸۸۰۰۰ تومان است که با تخفیف ویژه ۱۵ درصدی سایت تخفیفان به همراه پارکینگ تنها با با پرداخت ۶۶۸۹۰۰ تومان، در دسترس علاقه‌مندان خواهد بود.

این آخرین فرصت برای علاقه‌مندان است تا با پرداخت هزینه عضویت با تعرفه‌ی سال ۱۳۹۷ به عضویت مجموعه درآیند.


   

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.