با دکترتو از پزشکان تهران اینترنتی نوبت بگیرید

0

رپورتاژ

حتما برای شما هم پیش آمده است که بخواهید از یکی از پزشکان خوب تهران نوبت بگیرید ولی از تلفن یا آدرس مطب پزشک اطلاعی ندارید. حتی اگر آدرس و تلفن مطب را هم داشته باشید مجبورید وقت زیادی برای گرفتن نوبت صرف کنید. اما پیشرفت تکنولوژی و دسترسی آسان به اینترنت می‌تواند این فرایند را آسان کند. سامانه نوبت‌دهی اینترنتی دکترتو این امکان را فراهم کرده است تا بیماران بتوانند به راحتی از پزشکان تهران نوبت ویزیت بگیرند. بیماران به کمک دکترتو می‌توانند برای یافتن دکتر در تخصص‌های مختلف مثل دکتر زنان تهران، دکتر کلیه و اورولوژی تهران، دکتر کودکان تهران و دیگر تخصص‌ها و فوق تخصص‌های تهران اقدام کنند و اینترنتی نوبت بگیرند.

مشکلات نوبت گیری از مطب پزشکان تهران

احتمالا تمام کسانی که تجربه زندگی در تهران را دارند با شلوغی و کمبود وقت برای انجام کارهای روزانه روبرو هستند. به این زندگی پر مشغله باید ترافیک تهران را هم اضافه کرد. با وجود این مشکلات، نوبت گیری از پزشکان تهران و طی کردن روند درمان چه برای تهرانی‌ها و  چه برای مسافرانی که به تهران مراجعه می‌کنند بسیار دشوار است.

نوبت گیری تلفنی اولین راهی است که به ذهن هر کس می‌رسد. اما اغلب اوقات به دلیل حجم زیاد تماس‌‎های تلفنی مطب پزشکان تهران، منشی قادر به پاسخگویی نیست. با این شرایط بسیاری از شهروندان مجبورند صرفا برای گرفتن نوبت مسیر طولانی و پر ترافیک تا مطب پزشک را طی کنند. اما راه حل بهینه و جایگزین مناسب راه‌های سنتی نوبت‌گیری، سیستم نوبت دهی اینترنتی مطب است.

دکترتو چیست و چه مزیتی دارد؟

دکترتو سامانه نوبت دهی اینترنتی پزشکان است. شهروندان ساکن تهران به کمک سامانه دکترتو می‌‌توانند لیست پزشکان را در تخصص‌ها و محله‌های مختلف شهر مشاهده کنند و پس از مطالعه سوابق پزشک، در زمان مورد نظر خود اینترنتی نوبت بگیرند. نوبت دهی اینترنتی علاوه بر اینکه فرایند درمان را برای بیماران ساده می‌کند، برای پزشکان هم سیستم کارآمدی است. پزشک به کمک سامانه دکترتو امکان مدیریت مطب و تنظیم نوبت‌های خود را به صورت آنلاین و لحظه‌ای دارد.

دکترتو کمک می‌کند تا بتوانید:

  • پزشکان تهران را از روی نقشه جست و جو کنید.
  • در کوتاه‌ترین زمان نوبت بگیرید.
  • اطلاعات کامل و به روز پزشک و آدرس و تلفن مطب را مشاهده کنید.
  • از حضور پزشک در مطب مطمئن باشید.
  • لیست پزشکان را بر اساس مکان، زمان، تخصص، بیمه و جنسیت فیلتر کنید.

اهمیت تحول در تعامل بیماران و پزشکان تهران

تهران به عنوان پایتخت ایران بیش از ۸ میلیون نفر جمعیت دارد. به این تعداد باید حجم وسیع مسافرانی که هر روز از شهرها اطراف و البته کشورهای مختلف به پایتخت مراجعه می‌کنند را هم اضافه کرد. این جمعیت روزانه نیاز به دریافت خدمات درمانی مناسب دارند که بخشی از آن شامل یافتن پزشک، ویزیت آسان و درمان به موقع می‌شود.

نباید فراموش کرد که وجود مشکلات دیگری مثل مشغله‌های فراوان، حمل و نقل شهری دشوار و عدم وجود سیستمی جامع با اطلاعات به روز و امکان جست و جوی پیشرفته از پزشکان شهر تهران امکان دریافت برابر خدمات درمانی را دشوارتر می‌کند. این دلایل اهمیت ایجاد تحول در سیستم درمانی تهران و ارائه‌ی خدماتی با کیفیت مطلوب و مطابق با استانداردهای حرفه‌ای را دو چندان می‌کند.

دکترتو در تهران

نوبت گیری اینترنتی دکترتو، دغدغه‌ی پیدا کردن پزشک خوب در تهران و نوبت گیری را برای شهروندان حل می‌کند. هر پزشک در سایت دکترتو، یک پروفایل شخصی دارد. در این پروفایل اطلاعات کامل و به‌روز مطب پزشک، بیوگرافی دکتر، خدمات، آدرس و تلفن مطب و فهرست نوبت‌ها قرار دارد. افراد می‌توانند با مراجعه به پروفایل پزشک در سایت دکترتو اطلاعات مناسبی درباره پزشک کسب کنند و با انتخاب زمان مورد نظر به‌راحتی نوبت خود را ثبت کنند.

لیست پزشکان تهران در سایت دکترتو متشکل از بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص این شهر است. یکی از قابلیت‌های مهم دکترتو فیلتر کردن پزشکان بر اساس تخصص و فوق تخصص است و براساس انتخاب شما، لیست پزشکان متناسب با نیازتان نشان داده می‌شود. در لیست پزشکان تهران می‌توانید از  دکتر چشم تهران، دکتر ارتوپد تهران و دیگر تخصص‌ها، آنلاین نوبت بگیرید.

   

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.