پخش عزیزی: پرتجربه در واردات و فروش عمده لوازم آشپزخانه

1

رپورتاژ

سیستم‌های سنتی توزیع، همواره هزینه‌های گزافی بر تولیدکنندگان و واردکنندگان تحمیل می‌کنند.

پخش عزیزی، به پشتوانه بیش از ۸ سال تجربه در زمینه واردات و فروش عمده لوازم آشپزخانه و با نگرشی علمی به مقوله‌های فروش و توزیع از سال ۱۳۹۰ تأسیس گردید. این مجموعه از بدو تأسیس، همواره سعی بر آن داشته تا کلیه فرآیندها و فعالیت‌های خود را با رویکردی کاملا علمی و همگام با تکنولوژی روز پیش ببرد تا بتواند به عنوان مجموعه ای پیشتاز و مدرن در عرصه‌ی ارائه‌ی خدمات پخش و توزیع لوازم آشپزخانه در کشور گام بردارد. مجموعه‌ی پخش عزیزی برای تحقق این مهم، با بهره گرفتن از سیستم‌های علمی فروش و پیاده سازی سیستم‌های مدیریت کیفیت و پایش پیوسته همواره سعی در رفع نواقص و  بهبود روش‌های اجرایی خود داشته است.مجموعه پخش عزیزی به علت گسترش و تنوع فعالیت‌ها به مرور واحدهای خود را توسعه داده و امروز با داشتن یک واحد ستادی و چندین واحد عملیاتی فروش تلاش می‌کند تا بهترین خدمات را به مشتریان گرامی ارائه دهد و از این طریق موجبات رضایت همه‌جانبه آنان را فراهم آورد.

واحد ستادی شامل تحقیقات بازار، بازاریابی و توسعه بازار، برنامه ریزی، کنترل کیفیت، اداری و منابع انسانی و امور مالی می‌شود.

واحدهای عملیاتی نیز در قالب انبارهای مجزا اقدام به بسته بندی، ارسال سریع و به موقع و توزیع مویرگی کالاها می نمایند.لازم به ذکر است که واحد عملیاتی مجموعه پخش عزیزی در تحت عنوان پخش عزیزی صالح آباد فعال بوده و در بازار صالح آباد اقدام به توزیع لوازم ریز آشپزخانه دارد. مجموعه پخش عزیزی نگاهی آینده نگرانه به تولید داخلی داشته و قدرت روز افزون این بخش از بازار را درک کرده و همواره به دنبال یافتن و تولید کالاهای جدید و متنوع بوده تا علاوه بر حمایت از کار و سرمایه و تولید داخلی بهترین و با کیفیت ترین کالاها را با نازلترین قیمت در اختیار هموطنان عزیز قرار دهد و از این طریق موجبات رضایت حداکثری مشتریانش را فراهم آورد.

مجموعه پخش عزیزی امروز به عنوان یکی از بزرگترین و معتبرترین مجموعه های فعال در زمینه پخش لوازم آشپزخانه در کشور شناخته می‌شود و این موفقیت را مدیون پیروی و ساختارپذیری از برنامه‌های استراتژیک با محوریت مدیریت استراتژیک می‌داند. همین رویکرد و برنامه‌ریزی درست و تعهد به اجرای صحیح آن‌ها طی سالیان اخیر باعث رشد و توسعه پیوسته این مجموعه گردیده‌است. مجموعه پخش عزیزی، هر ساله با جمع‌آوری اطلاعات بازار و داده‌های خود، عملکرد خویش را به صورت مستمر در جلسات بازنگری ارزیابی کرده و با تعیین اهداف کوتاه مدت، برنامه‌های استراتژیک خود را برای تحقق این موارد تدوین و اجرا می‌کند و از این طریق طی سال‌ها فعالیت، با ارائه خدمات دقیق، علمی و منحصربفرد موفق به جلب اعتماد و رضایت مشتریان شده و به جایگاهی درخشان در صنعت پخش لوازم آشپزخانه کشور دست‌یافته است.

   
1 نظر
  1. سامانولث می گوید

    وبلاگ خوبی است

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.