سامسونگ تایید کرد: گلکسی نوت ۱۰ روز ۷ آگوست (۱۷ مردادماه) معرفی می‌شود

0

همان‌طور که شایعات پیش‌تر گفته بودند؛ سامسونگ از پرچم‌دار جدید گلکسی نوت خود روز هفتم آگوست (۱۷ مردادماه) ساعت ۴ بعدازظهر به وقت محلی در سالن «بارکلیز سنتر» شهر بروکلین نیویورک رونمایی می‌کند.

سامسونگ هیچ چیز دیگری درباره این رونمایی نگفته است و حتی تصویر رونمایی این محصول با یک قلم در وسط آن و تمرکز روی نوک قلم نمی‌تواند چیزی به ذهن برساند جز اینکه مراسم رونمایی یک گلکسی نوت جدید را در پیش داریم.

اما شایعات می‌گویند یکی از بزرگ‌ترین رونمایی‌های سامسونگ و گلکسی نوت را در پیش داریم. این غول کرده‌ای در طراحی پرچم‌دار خود دست برده و تغییراتی در آن ایجاد کرده است که گمانه‌زنی درباره‌شان کمی سخت است.

همین‌طور، گفته می‌شود مانند سری گلکسی اس شاهد بریدگی ناچ نقطه‌ای در وسط بالای صفحه‌نمایش خواهیم بود و حسگر اثر انگشت به زیر صفحه‌نمایش منتقل می‌شود. باز هم مانند خانواده گلکسی اس، چندین مدل از گلکسی نوت ۱۰ عرضه خواهد شد.

تقریبا مطمئن هستیم یک مدل گلکسی نوت ۱۰ پایه با صفحه‌نمایش ۶.۳ اینچ رونمایی می‌شود و یک مدل ۶.۸ اینچی به نام گلکسی نوت ۱۰ پلاس (+Note 10) خواهیم داشت که کمی بزرگ‌تر از مدل ۵G است.

احتمالا، گلکسی نوت ۱۰ پلاس از دوربین بالاتر، تجربه کاربری بهتر به واسطه صفحه‌نمایش بزرگ‌تر، قابلیت‌های بیشتر قلم نوری و چند ویژگی جزیی دیگر بهره می‌برد تا کاربران را ترغیب به خریدش کنند.

خبرهای بد گلکسی نوت ۱۰

البته، شاید گلکسی نوت ۱۰ چندین خبر بد هم برای طرفداران این پرچم‌دار داشته باشد. شایعات و همین‌طور رندرهای منتشر شده نشان می‌دهند جک هدفون حذف شده است. افزون بر این، تنها مدل نوت ۱۰ پلاس از اسلات میکرواس‌دی سود می‌برد و مدل‌های دیگر قابلیت افزایش ظرفیت ذخیره‌سازی ندارند.

اگر این خبر واقعیت داشته باشد؛ شاید کاربران بیشتر به سوی نوت ۱۰ پلاس کشیده شوند و مدل‌های بدون اسلات کارت حافظه روی دست سامسونگ بمانند.

پردازنده و رم این گوشی‌ها هم قابل حدس است ولی درباره قیمت‌های احتمالی هیچی نپرسید تا روز و ساعت رونمایی.

در حالی‌که بسیاری از کاربران از مراسم رونمایی آیفون ۱۱ نا امید شده‌اند؛ سامسونگ می‌تواند آخر تابستان جذابی رقم بزند و از این فرصت برای پیشی گرفتن از رقیب دیرینه نهایت استفاده را ببرد؟

منبع

   

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.