مرد امریکایی هنگام پیشنهاد ازدواج به دوست دخترش در تانزانیا غرق شد!

0

مردی امریکایی به زیر آب می‌رود تا از پنجره یک هتل زیردریایی، به دوست دخترش پیشنهاد ازدواج شگفت‌انگیزی بدهد. ابتدا، نوشته عاشقانه و محبت‌آمیزش را به دست گرفته و نشان می‌دهد. بعد می‌خواهد حلقه ازدواج را نشان بدهد و از دوست دخترش بپرسد که آیا با او ازدواج می‌کند یا خیر!

ولی هرگز موفق به این کار نشده و ناگهان ناپدید می‌شود. به اعتقاد دوست دخترش، شاید در جای دیگری مشغول مرور آخرین لحظات عاشقانه‌اش است!

بیشتر شبیه داستان کوتاه یا رمان‌های رئالیستی نویسنده‌های امریکای جنوبی است ولی در اصل یک خبر تایید شده است. وزارت خارجه ایالات متحده تایید کرده یک توریست این کشور در تانزانیا جان باخته است اما هنوز جزئیات زیادی درباره چگونگی این ماجرا نمی‌دانند.

مقامات محلی و پلیس شهر زنگبار تانزانیا هم تایید کردند یک میهمان به طور داوطلبانه و رایگان در زیر اتاق‌های هتل Resort Manta غواصی کرده است که دچار سانحه شده و غرق می‌شود. آن‌ها با دوست دختر این مرد ابراز همدردی کردند و به خانواده، دوستان و نزدیکان آن تسلیت گفتند.

اما اجازه دهید روایت داستان را از زبان کنزا آنتوان، دوست دختر استیون وبر بشنویم. اولین بار، کنزآ با انتشار ویدیویی از لحظه خواستگاری و پیشنهاد ازدواج به او در هتل Resort Manta جزیره Pemba خبر داد که دیگر هرگز نامزدش را نخواهد دید و حتی منتظر بله گفتنش نمانده است.

در این ویدیو، مرد لوئیزیانایی دست‌نوشته‌ای را نشان می‌دهد که روی آن نوشته شده است:

«من به اندازه کافی نفس ندارم تا به تو بگویم چقدر دوست دارم. اما می‌توانم بگویم هر روز بیشتر دوستت دارم!»

در ادامه این ویدیو؛ استیون برگه دیگری را نشان می‌دهد که روی آن نوشته شده است: «آیا با من ازدواج خواهی کرد؟». ظاهرا استیون می‌خواهد در اقدام بعدی حلقه ازدواج‌شان را از جیبش بیرون بیاورد ولی موفق نشده و غرق می‌شود.

نماند تا جواب مرا بشنود!

کنزآ آنتوان در فیسبوک خود نوشته است: «او رفت که با حلقه ازدواج برگردد ولی هرگز از اعماق دریا بیرون نیامد.»

همین‌طور در یادداشت دیگری که منتشر کرده می‌نویسد:

«شما هرگز منتظر نماندید تا جواب من را بشنوید. بله! آره! یک میلیون بار بله! ما هرگز موفق نشدیم همدیگر را در آغوش گرفته و شروع زندگی‌مان در کنار هم را جشن بگیریم. بهترین روز زندگی ما تبدیل به بدترین روز شد. در بی‌رحمانه‌ترین (پیچیده‌ترین) سرنوشتی که قابل تصور نبود.»

جالب است این زن در یادداشت دیگری می‌گوید سعی خواهد کرد با یادآوری آخرین روزهای با هم بودن که خوشحال بودند؛ از زندگی لذت ببرد. می‌گوید در لحظه وداع هر دو شاد و خوشحال بودیم؛ کاملا خوشحال!

بعد هم تصورش از استیون در دنیای دیگر را بازگو می‌کند:

«روح استیون در هر کجای جهان ساکن است … احتمالا دارد برای افراد دیگری داستان سرگرم‌کننده خود را تعریف می‌کند که چگونه به دوست دخترش پیشنهاد ازدواج داد و بعد به شکلی خارق‌العاده درگذشت.»

مقامات محلی تانزانیا مشغول بررسی این حادثه هستند و از مدیران هتل زیردریایی Resort Manta توضیحات خواستند. وزارت خارجه ایالات متحده هم قول مساعد داده هرگونه همکاری و کمک را با بازماندگان و خانواده استیون داشته باشد.

در سال‌های اخیر، علاوه بر سلفی‌های خطرناک، پیشنهادهای ازدواج خطرناک هم مرسوم شده و برخی نامزدها سعی می‌کنند عجیب‌ترین پیشنهادها و خواستگاری‌ها در دنیا را اجرا و از طریق شبکه‌های مجازی به دیگران نشان بدهند.

منبع

   

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.