عکاسی که با ترفندهای خلاقانه‌ اختصاصی خودش عکس‌های جادویی می‌گیرد (گالری عکس)

0

عکاس‌های حرفه‌ای برای خودشان اسرار و ترفندهای مخفی اختصاصی دارند که کمتر با دیگران به اشتراک می‌گذارند یا به طور عمومی در صفحات اینستاگرام و شبکه‌های اجتماعی خود درباره‌شان صحبت می‌کنند.

اما جوردی پویگ (Jordi Puig)، عکاس حرفه‌ای ساکن بارسلونا در فضای مجازی به خاطر اشتراک‌گذاری اسرار پشت سر عکس‌هایش معروف است. او به همه می‌گوید چگونه با حیله‌ها و ترفندهایی غالبا اختصاصی خودش، عکس‌هایی می‌گیرد که جادویی و خارق‌العاده هستند.

وقتی عکس‌های جوردی را می‌بینید؛ تصور می‌کنید سال‌ها در یک نقطه منتظر برخورد آب و خورشید و نور آفتاب و یک رهگذر نشسته است ولی وقتی عکس‌های پشت صحنه آن را می‌بینید؛ غافل‌گیر شده و حیرت می‌کنید چون با ساده‌ترین ترفندها که غابل هم دم دستی هستند؛ این عکس گرفته شده است.

این عکاس واقعا در کار خود خلاقیت دارد و از همه جالب‌تر بیان این خلاقیت به همه کاربران است تا آن‌ها هم یاد بگیرند چگونه می‌توانند چنین عکس‌هایی ثبت کنند. جوردی از ساده‌ترین ابزارهای محیط اطراف‌اش برای عکاسی استفاده می‌کند و صحنه‌سازی‌های او غالبا خلاقانه ولی با خلاقیتی بی‌نظیر همراه است.

در صفحه اینستاگرام این عکاس می‌توانید روزانه عکس‌های جدید او به همراه ترفندهای پشت صحنه آن‌ها را مشاهده کنید تا از عکاسی خسته نشوید. اما در ادامه ما برخی از این عکس‌ها را مرور کردیم:

 

منبع

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.