چند دلیل برای انجام جراحی زیبایی زنان

0

رپورتاژ

ایا من نیاز به جراحی زیبایی زنان دارم ؟ این سوالیست که ما حداقل یکبار در طول زندگیمان از خود می پرسیم. ما همیشه میل به زیبایی داریم و در هر شرایطی می خواهیم زیبا دیده شویم. امروزه تکنولوژی خیلی پیشرفت کرده و عمل های زیبایی گوناگون و متنوعی صورت می گیرد. یکی از این شاخه ها مربوط به جراحی زیبایی زنان می باشد. از مسائل مهمی که امروزه ذهن زنان را درگیر کرده، زیبایی واژنشان است. خب این طبیعیست که هر شخص بخواهد بدنش کاملا بی عیب و نقص باشد! در حالت کلی ابعاد، اندازه و رنگ خاصی برای واژن تعریف نشده ولی چیزی که بین خانم ها محبوب است، حالتی است که در آن لب های واژن یک اندازه و همرنگ بدن باشند. گاهی حتی این ایرادات که به نظر جزئی می آیند می توانند زندگی زناشویی فرد را به خطر بیندازند. گاهی برخی از خانم ها اعلام می کنند از فرم و شکل واژنشان ناراضی اند که همین باعث پایین آمدن اعتماد به نفسشان در رابطه ی جنسی می شود.

جراحی زیبایی واژن

ممکن است زیاد در مورد این چنین مشکلات با پزشک خود مشورت نکنیم. ولی نگران نباشید. چون شما تنها نیستید. این مشکلات در همه جای دنیا وجود دارند و راه حل نیز برایشان در نظر گرفته شده. جراحی زیبایی زنان! بالا رفتن سن، کاهش استروژن در بدن و زایمان طبیعی عواملی مهم هستند که باعث بوجود آمدن تغییر شکل در واژن خانم ها می شوند. این تغییر شکل می تواند چروک شدن واژن، شل شدند واژن و یا تیرگی واژن باشد. جراحی زیبایی واژن وسیع است و انواع مختلفی دارد که در ادامه ی مقاله شما را با آن ها آشنا میکنم. ولی بگذارید به اولین و مهم ترین قدم برای انجام جراحی زیبایی زنان اشاره کنم. انتخاب پزشک! مهم ترین بخش انجام یک عمل زیبایی انتخاب پزشک است. باید در انتخاب پزشک نهایت دقت را به خرج دهید تا بعدا انتخابتان سبب پشیمانی شما نشود.

گام اول همیشه”انتخاب پزشک مطمئن”است

دکتر ندا سالاریه جراح زیبایی زنان، زایمان، متخصص نازایی و دارای بورد  تخصصی از دانشگاه شهید بهشتی تهران است. تالیف مقالات متعدد در نشریات داخلی و خارجی و کتب آموزشی رشته زنان و زایمان از فعالیت های علمی ایشان می باشد.

دکتر سالاریه موفق به دریافت گواهینامه لیزر واژینال پیشرفته با مونالیزا تاچ شده و دارای مدرک پیشرفته جراحی زیبایی، ترمیمی و پلاستیک زنان است و تدریس لیفت واژن با نخ ،تزریق ژل و بوتاکس در ناحیه تناسلی، زایمان فیزیولوژیک و بدون درد از فعالیت های آموزشی ایشان می باشد.

برخی از جراحی های زیبایی پر طرفدار

جراحی افتادگی رحم

جراحی افتادگی رحم بسیار پر طرفدار است چرا که یکی از مشکلات شایع بین خانم هایی که زایمان طبیعی داشته اند، افتادگی رحم است. افتادگی رحم به این صورت است که رحم به داخل واژن لیز خورده و در موارد حاد تر، از واژن بیرون میزند. جراحی افتادگی رحم بسیار ساده است و به راحتی قابل انجام است. برای اطلاعات بیشتر با شماره تماس ۰۲۱۸۸۶۵۶۱۵۸ تماس بگیرید.

لابیاپلاستی

یکی دیگر از جراحی های پرطرفدار، لابیاپلاستی است. این جراحی برای متقارن کردن لابیا ها و کوچک کردن لابیا های بزرگ مورد استفاده است و موجب زیبایی واژن می شود. خیلی از خانم ها حتی ادعا می کنند بزرگ بودن لابیا هایشان حتی باعث ایجاد درد و ناراحتی هنگام انجام فعالیت های روزانه می شود. خبر خوب این است که به وسیله عمل لابیاپلاستی این مشکل برای همیشه برطرف می شود. لابیاپلاستی انواع مختلفی دارد. برای اطلاع از اینکه شما برای کدام نوع واجد شرایط هستید با مطب دکتر سالاریه تماس بگیرید تا به طور کامل راهنمایی شوید.

عمل تنگ کردن واژن

شل شدن واژن یکی از بزرگترین مشکلات خانم هاست. بسیاری از خانم ها اعلام میکنند بعد از زایمان طبیعی در رابطه ی جنسی دچار مشکل می شوند و دلیل آن همین است. شل شدن واژن! اگر می خواهید بعد از زایمان به روابط زناشوییتان لطمه ای وارد نشود، باید فکری برای این مشکل بکنید. عمل تنگ کردن واژن روش های مختلفی دارد. تزریق ژل و بوتاکس به واژن، واژینوپلاستی و لیزر. نگران نباشید چون می توانید این عمل را در مطب دکتر سالاریه و با جدیدترین امکانات و کمترین درد انجام دهید. برای مشاوره ی حضوری با مطب تماس بگیرید. قطعا بیشتر راهنمایی می شوید.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.