سامسونگ از گوشی تاشوی مفهومی جدیدی به سبک موتورولا Razr رونمایی کرد

0

سامسونگ در خلال کنفرانس توسعه‌دهنده‌گان خود به طور مختصر و گذرا از یک طرح مفهومی گوشی تاشو رونمایی و کمی درباره آن بحث کرد.

این گوشی تاشوی جدید سامسونگ که نه نامی برایش عنوان شده و نه از مشخصات و ویژگی‌های آن چیزی می‌دانیم؛ طراحی شبیه به گوشی‌های تاشوی گذشته سامسونگ و گوشی‌هایی مانند موتورولا Razr دارد.

یعنی صفحه‌نمایش گوشی از وسط و به طور عمومی تا می‌خورد و دو نیم می‌شود تا گوشی جمع‌وجورتری دست کاربر باشد.

سامسونگ با رونمایی از این گوشی تاشو نشان داد که فناوری صفحه‌نمایش‌های تاشوی آن فقط مختص گوشی گلکسی فولد یا صفحه‌نمایش‌هایی عمومی با لولاهای میانی نیست.

سامسونگ می‌گوید این فرم جدید از گوشی‌های تاشو هم به راحتی درون جیب کاربر جا می‌شود و هم تجربه کاربری متحول‌شده‌ای خواهد داشت. هدف اصلی برای طراحی این طرح مفهومی، استفاده از فناوری اسمارت‌فون‌های تاشو سامسونگ و تبدیل نمودن آن به یک محصول جمع و جورتر و طراحی اشکال جدید است.

زنده کردن طرح‌های محبوب گوشی تاشو

سامسونگ می‌گوید کیفیت صفحه‌نمایش تاشوی این گوشی جدید بهتر از صفحه‌نمایش‌های گلکسی فولد است. همین‌طور، سامسونگ در پی معرفی پوسته اندرویدی One UI 2 برای پشتیبانی بیشتر از ویژگی‌های نمایشگرهای تاشو است.

در One UI 2 علاوه بر اینکه کاربر می‌تواند با یک دست کارهای خود را انجام دهد و با گوشی در تعامل باشد؛ اطلاعات به وضوح بهتر و کاراتر نمایش داده می‌شوند. این غول کره جنوبی در پوسته جدید خود از رنگ‌های زنده‌تری استفاده کرده است و شاهد آیکون‌های کارتونی و حالت تاریک بیشتری هستیم.

سامسونگ با رونمایی از گوشی تاشوی جدید خود نشان داد که قصدی برای کنار گذاشتن فناوری نمایشگرهای تاشو ندارد و برعکس می‌خواهد پیشگام این صنعت باشد. اتفاقا شاید مردم از گوشی تاشوی جدید سامسونگ بیشتر از گوشی پر زرق و برق‌داری مانند گلکسی فولد استقبال کنند چون به وضوح کاربردی‌تر است.

کاربران با گوشی تاشوی جدید می‌توانند بالافاصله پس از اتمام تماس و مکالمه خود، گوشی را خاموش کنند یا گرفتن فیلم‌های مناسب برای شبکه اجتماعی تیک‌تاک راحت‌تر می‌شود.

همان‌طور که اشاره شد؛ هنوز هیچ اطلاعاتی درباره گوشی تاشوی جدید سامسونگ نداریم و حتی نمی دانیم در چه تاریخی رونمایی کامل یا عرضه به بازار می‌شود.

منبع

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.