بهترین سایت دانلود فیلم که فیلتر نشده را بشناسید

0

رپورتاژ

این روزها و با توجه به اخباری که در مورد سایت های دانلود فیلم به گوش می رسد، روزانه شاهد فیلتر شدن و غیر فعال شدن بسیاری از سایت های ایرانی هستیم. اما در این میان بسیاری از مخاطبانی که فیلم های مورد علاقه خود را از این سایت ها دنبال می کردند دیگر راهی برای دانلود فیلم ندارند. حالا برای رفع این مشکل چه باید کرد و به عبارتی چگونه کاربران می توانند به راحتی فیلم های مورد علاقه خود را طبق روال گذشته دانلود کنند؟

در ادامه همراه ما باشید تا درمورد دانلود قانونی و غیر قانونی انواع فیلم های ایرانی و همچنین راه حلی حلال برای این مسئله شما را راهنمایی کنیم.

دانلود کاملا رایگان فیلم های سینمایی ایرانی قانونی است؟

وقتی در مورد دانلود فیلم و حواشی ایجاد شده در مورد دانلود رایگان انواع فیلم های خارجی صحبت می کنیم، اولین سوالی که ذهن ما را به خود مشغول می کند این است که آیا از این پس می توانیم همانند گذشته فیلم های ایرانی را مشاهده کنیم؟

در پاسخ به این سوال بهتر است در نظر داشته باشیم که هنرمندان و فیلم سازان برای تهیه و ساخت انواع مجموعه های نمایشی هزینه های زیادی را صرف می کنند پس با در نظر داشتن این موضوع می توانیم پاسخ صحیحی برای سوال قانونی بودن و یا غیر قانونی بودن دانلودهای رایگان داشته باشیم.

دانلود فیلم ایرانی و انواع سریال و مجموعه های سینمایی به صورت رایگان از هر سایتی، کاملا غیر قانونی است چرا که کاربران برای تماشای فیلم مورد علاقه خود هیچ هزینه ای پرداخت نکرده اند و به عبارتی حقوق هنرمندان را زیر پا گذاشته اند.

دانلود رایگان فیلمهای ایرانی شبکه خانگی یا دانلود قانونی؟

این روزها دانلود فیلم ها و سریال هایی که در شبکه نمایش خانگی تولید می شوند طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است چرا که بیشتر این سریال ها به سلیقه مردم ایرانی نزدیک است و آن ها می توانند هر هفته با تماشای قسمت تازه ای از آن اوقات فراغت خود را پر کنند.

سریال هایی مانند سریال هیولا، نهنگ آبی و رقص روی شیشه به عنوان یکی از پر طرفدار ترین مجموعه ها در دو سال اخیر توانسته توجه عموم مردم را به خود جذب کند و با توزیع در شبکه نمایش خانگی مخاطبان زیادی پیدا کند.

جالب است بدانید اکثر سریال های نمایش خانگی به صورت قانونی در سایت های مختلف به فروش می رسند و مردم با صرف هزینه و خرید اینترنتی سریال مورد نظر خود به راحتی به تماشای سریال محبوب خود می نشینند.

دانلود قانونی فیلم، فرهنگی که در ایران درونی شد

فرهنگ دانلود قانونی فیلم مدت زیادی است که در جامعه ما درونی شده و افراد با خرید اشتراک و یا پرداخت اینترنتی، فیلم محبوب خود را دنبال می کنند.

با فرهنگ سازی دانلود انواع فیلم های ایرانی به صورت قانونی و حلال، هنرمندان سینما و تلویزیون برای ساخت مجموعه های تازه و جذاب انگیزه بیشتری می گیرند تا مجموعه های جدیدی را در شبکه نمایش خانگی تولید کنند.

با توجه به فرهنگ سازی در مورد حفظ حقوق فیلم سازان، تهیه کننده ها و کارگردانان بسیاری دست به کار شدند و روزانه در حال تهیه و آماده سازی فیلم ها و سریال های جدید و جذابی مانند سریال کرگدن، سریال خواب زده، سریال دل و سریال قبله عالم هستند تا با ساخت فیلم های جدید و جذاب در ژانرها و موضوعات مختلف اجتماعی، اکشن و طنز مخاطبان خود را شگفت زده کنند.

با توجه به افزایش آگاهی مردم در مورد خرید قانونی فیلم در سال های اخیر، مدت هاست که دیگر فروش فیلم های سینمایی به صورتی فیزیکی، در فروشگاه های فرهنگی نقش کمرنگی پیدا کرده و مردم به جای اینکه دی وی دی فیلم خود را تهیه کنند به راحتی و تنها با چند کلیک ساده فیلم محبوب خود را دانلود می کنند.

سایت دانلود فیلم واریته، حامی حقوق هنرمندان

با توجه به اینکه این روزها سایت های زیادی به دلیل نقض حقوق هنرمندان فیلتر شده اند و علت بسته شدن سایت ‌های دانلود فیلم مشخص نشده، انتخاب سایت های قانونی برای کاربران کمی مشکل شده است چرا که جلب اعتماد مخاطبانی که به قصد خرید قانونی فیلم صفحات مختلفی از سایت ها را بررسی می کنند، بسیار سخت است.

حالا شما می توانید از سایت واریته به عنوان یکی از بهترین و قدیمی ترین سایت های دانلود سریال ایرانی، فیلم های روز سینما و شبکه نمایش خانگی در ایران را دانلود کنید و با اطمینان از این که حقوق صاحب اثر را زیر پا نگذاشته اید از تماشای قانونی فیلم مورد علاقه خود لذت ببرید و به این صورت از هنرمندان ایرانی به صورت مستقیم حمایت کنید.

یکی از ویژگی های مهم سایت قانونی دانلود فیلم واریته، این است که کاربران می توانند در صورت بروز هرگونه مشکل در هنگام پرداخت و یا دانلود فیلم مورد نظر خود، با کارشناسان این سایت ارتباط بگیرند و در زمان کوتاهی مشکل خود را رفع کنند. همچنین این سایت به عنوان مرجعی کامل برای دانلود قانونی انواع فیلم ها و سریال های ایرانی می تواند شما را با به روز ترین فیلم های روز ایرانی هر روز هیجان زده کند.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.