یک شیوه مفرح و دلپذیر و البته سودآور حضور در اینستاگرام: عکاس‌باشی حیوانات خانگی زیبای خود شوید!

0

اینستاگرامی‌هایی که زیاد به لایک و تعداد فالوور و کامنت اهمیت می‌دهند و اصولا آنهایی که فعالیت اینستاگرامی برایشان سودآور است، به شیوه مختلفی فعالیت می‌کنند.

یک دسته برنامه مشخصی ندارند، منتها اصطلاحا ماهیگیرهای خوبی هستند. یعنی هر روز، به تناسب حال و هوا و سوژه‌هایی که تصادفی در اینترنت و پیرامون خود پیدا می‌کنند، صفحه‌شان را به روز می‌کنند. اینها قلاب خود را هر روز در دریایی پر از سوژه می‌اندازند و سرانجام، سوژه خوبی را صید می‌کنند. این دسته سلیقه خوبی دارند و خوب می‌دانند چه چیزهایی تبدیل به مدهای روز می‌شوند.

یک دسته هم که برنامه‌شان در پیدا کردن و بازتاب مطالب دم دستی و سطحی و زرد است و با کپشن‌های عوامانه، سعی در جذب مخاطب انبوه عام دارند.

دسته سوم، روش دشواری دارند. سوژه‌های ذهنی و مفهومی دشواری دارند و سعی می‌کنند با بیان ساده و ویدئوهای جذاب تاییدکننده این ذهنیات، به تدریج مخاطب خاص هر چند اندک پیدا کنند.

اما یک دسته خاصی هم هستند که که به لطف زیبایی و اصطلاحا cute بودن حیوانات خانگی‌شان، صفحات بسیار محبوب دارند. به لطف جاذبه حیوانات خانگی و عکسبرداری‌ها و کپشن‌های هوشمندانه، آنها یک شبه ره صد ساله می‌پیمایند.

صفحه‌های آنها در زمره ، صفحات حال‌خوب‌کن، قابل تقسیم‌بندی است. دیدن شیوه خاص راه رفتن سگ‌های کوچک پشمالو، یا تنبلی و رخوت یک گربه خانگی، زیبایی پرهای پرنده آوازه‌خوان، چیزهایی هستند که اگر ما هر روز هم ببینیم، از آنها خسته نمی‌شویم.

جالب است که صاحبان این صفحات به تدریج حیوان خانگی را تبدیل به یک برند معتبر کرده‌اند و به لطف این موفقیت، می‌توانند انواع وسایل جانبی، غذا و ظرف‌های غذا و تی‌شرت مزین به تصاویر آنها را به فروش برسانند.

صحبت از پیمودن یک شبه ره صد ساله کردیم، اما راستش را بخواهید، این کار چندان هم ساده نیست و تلاش مستمر و زیبایی‌شناسی و توانایی‌‌های ویژه شبکه‌های اجتماعی را هم می‌طلبد.

در آخر این پست، سه تا از این پیج‌ها را به شما معرفی می‌کنم:

پیج هاسیکو

پیج جیمی

و پیج این گربه بی‌اعصاب!

پیج هاسیکو، شاید موفق‌ترین پیج گربه‌ای اینستاگرام باشد، این پیج ۱.۷ میلیون نفر دنبال‌کننده دارد.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.