چگونه با قلم آی‌پد از صفحه‌نمایش اسکرین‌شات بگیریم؟

0

غالب اوقات گرفتن اسکرین‌شات از صفحه‌نمایش تبلت‌های آیپد به خاطر اندازه بزرگ آن‌ها، وضعیت دست‌ها و بدن شما و مسایل دیگر دشوار و کمی ناخوش‌آیند است.

خوش‌بختانه، اپل در سال‌های اخیر یک روش سریع و میانبر برای گرفتن اسکرین‌شات‌ از صفحه‌نمایش آیپد اختراع کرده است. شما می‌توانید با استفاده از قلم آی‌پد خیلی سریع و شیک اسکرین‌شات‌های خود را گرفته و در مکانی دلخواه ذخیره کنید.

هنگامی که قلم آی‌پد برای اولین بار عرضه شد؛ فقط با مدل‌های رده بالای تبلت‌های آیپد سازگاری داشت ولی به تدریج اوضاع بهتر شد؛ به‌طوری‌که اکنون حتی با نسل هفتم رده پایین آیپد اپل هم جفت می‌شود. یعنی کاربران بیشتری می‌توانند از مزایای قلم آی‌پد سود ببرند.

پشتیبانی قلم هوشمند استایلوس اپل از میانبر اسکرین‌شات در آیپد می‌تواند بهره‌وری و کارایی کاربران را افزایش دهد چون یک ترفند بسیار ساده، سریع و تمیز است.

چگونه با اپل پنسل اسکرین‌شات بگیریم؟

۱- نوک قلم هوشمند اپل را در گوشه پایین صفحه‌نمایش قرار دهید.

۲- قلم را به سمت بالا بکشید.

۳- اکنون می‌توانید عکس اسکرین‌شات را ذخیره یا ویرایش کنید.

همان‌طور که مشاهده کردید؛ این ترفند بسیار ساده‌تر از آن چیزی است که پیش‌تر برای گرفتن اسکرین‌شات در آیپد وجود داشت. می‌توانید عکس‌های اسکرین‌شات را در محل‌های مختلفی ذخیره کنید و محدودیتی برای استفاده از یک پوشه خاص ندارید.

توجه کنید این ترفند با نوک انگشتان شما کار نمی‌کند و حتما باید از قلم آی‌پد استفاده کنید.

اگر آیپد شما فاقد این قلم است؛ می‌توانید با مراجعه به نمایندگی‌ها و فروشگاه‌های اپل یا خرده‌فروشی‌هایی که لوازم جانبی اپل را می‌فروشند؛ برای خودتان یک قلم اپل خریداری کنید.

منبع

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.