با اپلیکیشن «Your Phone» مایکروسافت از کامپیوتر خود، تماس تلفنی برقرار کنید!

0

اوایل تابستان امسال خبر دریافت همه اعلان‌های گوشی اندرویدی روی ویندوز ۱۰ با اپلیکیشن «Your Phone» را منتشر کردیم.

مایکروسافت به طور مستمر در حال توسعه این نرم‌افزار است و اکنون یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های آن در دسترس همه کاربران قرار گرفته است. ویژگی‌ که شاید مدت‌ها است کاربران کامپیوترهای ویندوز انتظارش را می‌کشند؛ تماس تلفنی!

از امروز، علاوه بر اینکه اپلیکیشن «Your Phone» امکان پاسخ‌گویی به پیامک‌ها، هماهنگ‌سازی اعلان‌ها و اشتراک‌گذاری تصاویر بین گوشی و کامپیوتر را فراهم می‌کند؛ شما می‌توانید با کامپیوتر شخصی خود تماس بگیرید یا تماسی را پاسخ دهید.

این اپلیکیشن پس از اتصال به پی‌سی، به کاربران اندرویدی اجازه می‌دهد از داخل بخش contacts یک شماره را جست‌وجو و با آن تماس بگیرد. افزون بر این، امکان بررسی سابقه تماس‌ها و انتقال یک تماس از روی پی‌سی به روی گوشی تلفن همراه را می‌دهد.

به این ترتیب، کاربران نیازی نخواهند داشت گوشی تلفن همراه خود را از جیب‌شان دربیاورند یا در کل مدت زمانی که مشغول کار با کامپیوتر رومیزی هستند؛ سراغ گوشی تلفن همراه بروند. اکنون، برنامه «Your Phone» شما را از گوشی بی‌نیاز می‌کند.

همکاری مایکروسافت و سامسونگ

مایکروسافت در ماه‌های اخیر چندین ویژگی مهم و جذاب به اپلیکیشن «Your Phone» افزوده است تا رفته رفته این نرم‌افزار به هدف نهایی خود نزدیک شود. مایکروسافت می‌خواهد کاری کند کاربران نیازی به گوشی در هنگام کار با کامپیوتر شخصی نداشته باشند.

این قابلیت باعث افزایش بهره‌وری افراد و کاهش حواس‌پرتی آن‌ها می‌شود. مردم کمتر نیاز دارند قفل گوشی را باز کرده و با اعلان‌ها توجه کنند یا پاسخ پیامکی را بدهند. دیگر نیازی نیست تمام شبکه‌های اجتماعی خود را هر چند دقیقه‌ای یک بار چک کنند و گرفتار پراکندگی ذهنی شوند.

به احتمال زیاد، این روند توسعه نرم‌افزار «Your Phone» ادامه پیدا خواهد کرد و ما در ماه‌های آینده شاهد چند ویژگی جدید دیگر خواهیم بود. مایکروسافت تمایل زیادی دارد طی یک همکاری مشترک با سامسونگ، قابلیت‌هایی مانند screen mirroring را پیاده‌سازی کند.

برای دانلود نرم‌افزار «Your Phone» برای گوشی‌های اندرویدی به گوگل‌پلی سری بزنید.

منبع

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.