غرفه سازی و تجهیزات نمایشگاهی در فضای باز چگونه انجام می‌شود؟

0

ساخت غرفه سازی فوری چگونه انجام می‌شود و چه مزیت هایی دارد

چنانچه شرکتی یا مجموعه‌ای قصد دارد در نزدیک‌ترین نمایشگاه مربوط به حرفه و کار خود  شرکت کند، اول‌ازهمه بایستی به فکر غرفه سازی آن باشند. برای طراحی غرفه سازی زمان زیادی وجود ندارد و باید در همان زمان کم غرفه‌ای مرغوب طراحی کند.

برای این کار غرفه سازی فوری بهترین گزینه است. برخی از شرکت‌ها برای مجموعه‌هایی که وقت کافی ندارند و می‌خواهند در آن نمایشگاه نیز حتماً حضورداشته باشند، خدماتی به اسم غرفه سازی فوری ارائه می‌دهند.

در این مطلب قصد داریم شما را با غرفه سازی فوری و پیش‌ساخته بیشتر آشنا کنیم، پس با ما همراه باشید.

ساخت غرفه سازی فوری چگونه است؟

 ممکن است خیلی از افراد به دلیل گرفتاری و کارهای زیاد نتوانند برای شرکت در نمایشگاه برنامه‌ریزی کنند و غرفه‌ای طراحی کنند، به همین دلیل این افراد تصمیم می‌گیرند از غرفه سازی فوری آرمان استفاده کنند.

ساخت غرفه سازی فوری بسیار راحت است و دقیقاً مشابه با حل یک پازل می‌باشد. این نوع غرفه سازی به این صورت است که شما مدل و طرح موردنظر را از بین مدل‌های موجود انتخاب می‌کنید.

بعد از انتخاب مدل آن، غرفه‌ی پیش‌ساخته که شامل قطعاتی است که باید به هم متصل شوند برای شما ارسال می‌شود و شما مانند پازل قطعات موجود را کنار هم گذاشته و غرفه را کامل می‌کنید.

مزایا ساخت غرفه سازی نمایشگاهی فوری

افرادی که قصد دارند از غرفه سازی فوری و پیش‌ساخته استفاده کنند باید مزیت‌های آن را نیز بدانند. در ادامه قصد داریم شما را با برخی از مزیت‌های غرفه سازی آرمان آشنا کنیم.

یکی از مزایای غرفه سازی فوری این است که قطعات موجود در آن بسیار سبک هستند و به‌راحتی قابل‌حمل می‌باشند و شما خیلی راحت می‌توانید آنها را به هم متصل کنید و غرفه‌ی خود را بسازید.

به دلیل اینکه این قطعات به‌طور پیش‌ساخته به دست شما رسیده است، شما می‌توانید به همان راحتی که آنها را به هم متصل کرده‌اید بعد از به اتمام رسیدن نمایشگاه این قطعات را از هم جدا کنید و در انبار های خود از آنها نگهداری کنید.

چگونگی برپایی غرفه در فضای باز

برای برپایی غرفه در نمایشگاه فضای باز از طراحی های مختلفی می‌توان استفاده کرد اما با اینکه برگزاری این نمایشگاه ها در همه جا از اهمیت ویژه ای برخوردار است متأسفانه در کشور ما اهمیت زیادی ندارد و توجه چندانی به آن نمی‌شود. در صورتی که چنین نمایشگاهی برگزار شود و قصد شرکت در آن را داشته باشید می‌توانید از طراحی های متنوعی استفاده کنید تا بهترین استفاده را از فضا بکنید.

استفاده از طرح ها و رنگ های مختلف در نمایشگاه فضای باز بسیار اهمیت دارد بنابراین اگر می‌خواهید در آن شرکت کنید از طراحان غرفه ی خلاقی که ایده های خوبی دارند بهره بگیرید چون برای جذب مشتری در فضای باز باید از رنگ های جاذب استفاده کنید. در حالت کلی همه می‌توانند برای فروش محصولات خود در این نمایشگاه ها شرکت کنند و با ساخت یک غرفه ی خوب فروش خود را بالا ببرند. برای داشتن یک غرفه ی بی نظیر و در عین حال کم شدن هزینه ها می‌توانید از اجاره تجهیزات نمایشگاهی استفاده کنید.

یکی از انواع نمایشگاه هایی که برگزار می‌شود و باعث شرکت کردن افراد مختلف و در نتیجه اجاره تجهیزات نمایشگاهی آرمان می‌شود نمایشگاه در فضای باز است. ساخت غرفه در این نمایشگاه ها ویژگی های خاصی دارد که شرکت کنندگان باید از آن مطلع باشند. در این مطلب می‌خواهیم شما را با ساخت غرفه در نمایشگاه فضای باز آشنا کنیم تا بدانید باید چه توقعی از یک شرکت اجاره تجهیزات نمایشگاهی داشته باشید. بنابراین اگر به شرکت در چنین نمایشگاهی تمایل دارید با ما در این مطلب همراه باشید.

برپایی غرفه در نمایشگاه فضای باز

همانطور که می‌دانید نمایشگاه ها می‌توانند هم در محیط های بسته و هم در محیط های باز برگزار شوند که در هر دو مورد برای صرفه جویی در هزینه های غرفه می‌توانید از اجاره تجهیزات نمایشگاهی استفاده کنید. نمایشگاه در فضای باز جزو بهترین نمایشگاه ها برای معرفی و ارائه ی محصولات است. حال داشتن غرفه در چنین نمایشگاه هایی با نمایشگاه سرپوشیده متفاوت است و باید یک سری نکات را برای غرفه سازی در آن رعایت کرد.

یکی از عوامل بسیار مهم و مؤثر در این نمایشگاه ها شرایط آب و هوایی می‌باشد. مثلاً اگر در یک شهر شمالی که معمولاً شرایط بارانی دارد بخواهید غرفه در فضای باز برپا کنید باید کار پر ریسکی را انجام دهید. بنابراین قبل از هرگونه اقدامی برای برپایی غرفه به تمام عواملی که در آن مؤثر است فکر کنید و لیستی از لوازمی که می‌خواهید آن را از اجاره تجهیزات نمایشگاهی آرمان بگیرید بنویسید.

 

نکات مهم برای ساخت و برپایی غرفه در فضای باز

برای شرکت در نمایشگاه های فضای باز و برپایی غرفه در آن ها باید از کسانی که در این زمینه تخصص دارند و حرفه ای هستند کمک بگیرید تا بتوانید موفق شوید. کسی که قرار است از او کمک بگیرید باید خلاقیت زیادی در طراحی غرفه داشته باشد. خوشبختانه افرادی هستند که به راحتی این کار را برای شما انجام می‌دهند و در قبال دریافت هزینه ای یک غرفه ی زیبا را برایتان طراحی می‌کنند بنابراین برای برپایی غرفه باید بودجه ی مناسبی را در نظر بگیرید تا بتوانید از همه نظر در برپایی غرفه موفق باشید. برای صرفه جویی در این هزینه ها نیز در صورت تمایل می‌توانید لوازم مورد نیاز در غرفه را از یک اجاره تجهیزات نمایشگاهی آرمان تهیه کنید.

همانطور که گفتیم برگزاری این نمایشگاه ها در ایران اهمیت زیادی ندارد بنابراین اگر بخواهید چنین غرفه ای داشته باشید باید از ژورنال ها و سایت های خارجی استفاده کنید. این نمایشگاه ها به دلیل برگزاری در فضای باز علاقه مندان و بازدید کنندگان زیادی دارند به همین دلیل می‌توانند برای غرفه داران سود دهی خوبی داشته باشند.

با نگهداری از قطعات می‌توانید در مصرف هزینه‌ها صرفه‌جویی کنید و در نمایشگاه‌های بعدی نیز از آنها استفاده کنید. با این کار علاوه بر صرفه‌جویی در هزینه موجب می‌شوید زمان را از دست ندهید و سرعت کار را بالا ببرید.

دیگر ویژگی موجود در این نوع غرفه سازی که در بالا نیز به آن اشاره شد وزن سبک آن است. وزن سبک قطعات این غرفه‌ها باعث می‌شود که حمل نقل آنها نیز راحتر شود و نیازی به تجهیزات خاص برای حمل آنها نباشد. برخی از این قطعات به‌قدری سبک هستند که می‌توان با دست نیز آنها را حمل کرد.

حمل‌ونقل آسان موجب می‌شود که هزینه‌ی اضافی بابت حمل‌ونقل پرداخت نشود و درنتیجه در هزینه‌ها صرفه‌جویی شود.

چگونه به سراغ غرفه سازی فوری برویم؟

با وجود مزایایی که گفته‌شده خیلی از افراد تصمیم گرفتند از غرفه سازی فوری استفاده کنند. این افراد در حال حاضر به این فکر می‌کنند که برای استفاده از غرفه سازی فوری باید به سراغ کجا بروند.

این افراد باید توجه داشته باشند که از شرکت‌های معتبر برای این کار استفاده کنند (مثل غرفه سازی آرمان). این شرکت‌ها بعد از انتخاب مدل توسط مشتریان قطعات لازم را به محل اجرا ارسال می‌کنند و همین‌طور نیروی متخصصی برای کمک به شما برای وصل کردن این قطعات نیز عازم می‌شود. شما به کمک این نیروی متخصص ابتدا قطعات را روی بست های آهنی سوار می‌کنید بعدازاین کار در صورت وجود شیشه، آنها روی کار نصب می کنید. بعد از اتمام کار اقدامات مربوط به کف سازی شروع می‌شود.

توجه داشته باشید که هر تجهیزات نمایشگاهی که برای داخل غرفه‌ی خود نیاز دارید در غرفه سازی فوری نیز به آنها احتیاج دارید و بایستی آنها را تهیه کنید.

منبع: غرفه سازی آرمان

   

پستهای اخیر

این آی‌فون ۱۱ پرو که لوگوی اپل بر روی آن بد چاپ شده بود با قیمت ۲۷۰۰ دلار به فروش رسید!

کلکسیونرهای تمبر، اسکناس یا سکه، علاقه بسیار زیادی به پیدا کردن و گردآوری نمونه‌هایی دارند که به صورت نادر، مشکلی در چاپ یا ضرب آنها وجود داشته است. ولی واقعا نادر است که چنین چیزی را در مورد گوشی‌های آی‌فون ببینیم. این هفته عکسی از…

۱۳ پارادوکس عجیب و تفکربرانگیز زندگی مدرن که یک کاربر توییتر فهرست کرد

ما تصور می‌کنیم که توییتر، جایی برای نوشتن مطالب عمیق و طولانی نیست. اما گاهی رشته‌توییت‌هایی هم توسط کاربران ایرانی و هم فرنگی گذاشته می‌شود که بسیار جذاب هستند. مثلا حدود یک هفته قبل یک کاربر توییتر به نام دیوید پرل، یک رشته توییت جالب…

حالا دیگر کاربران نسخه دسکتاپ اسپاتیفای هم می‌توانند قطعات موسیقی را دانلود کنند تا آفلاین از طریق…

اسپاتیفای مدت‌هاست که شیوه گوش کردن به موسیقی را تغییر داده است و به کمک آن می‌شود به صورت قانونی و بدون نقض کپی رایت به اقیانوسی از موسیقی‌ گوش کرد. البته ما کاربران ایرانی هنوز از عهد آنالوگ و دانلود بیرون نیامده‌ایم. یعنی هنوز همان…

اطلاعات عمومی کاربران کلاب‌هاوس به صورت تجمیع‌شده منتشر شد: انتشار رایگان اطلاعات بیش از ۱.۳ میلیون…

برخی منابع از جمله سایت CyberNews که معمولا اخبار هک و رخدادهای امنیتی فضای مجازی را منتشر می‌کنند؛ از انتشار رایگان و آزاد اطلاعات عمومی کاربران در شبکه اجتماعی کلاب‌هاوس شامل اطلاعات بیش از ۱.۳ میلیون کاربر خبر داده‌اند. این اطلاعات…

به مناسبت سالمرگ انور خوجه بخوانید: کتاب انور خوجه، مشت سرخ آهنین، نوشته بلندی فوزیو، ترجمه بیژن…

انور خوجه مردی کتابخوان، خوش برخورد و خوش سیما بود اما زیر این لایه بیرونی شخصیتی به غایت متعصب، بیگانه ستیز، بدگمان و خونریز آرمیده بود. از بخت بد مردم آلبانی، این مرد که خود را مارکسیست لنینیست می‌نامید زمام امور این کشور را در پی…

این کرم صدپا برای در امان ماندن از شکارچیان خود و ترساندن آنها خود را به شکل ددپول یا جمجمه‌ای با دو…

استتار جانداران یا ایجاد ویژگی‌های ظاهری که باعث در امان ماندنشان از شکارچیان می‌شوند، گاهی بسیار عجیب می‌شوند و آدم درمی‌ماند که چه سیر تکاملی برای ایجاد هر یک از آنها طی شده است. یکی از عجیب‌ترین از مکانیسم‌ها را یک کرم صدپای خاص دارد.…

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.