سرویس کولر گازی، آسان‌تر از همیشه!

0

رپورتاژ

در اوج گرما، کولر گازی می‌تواند تابستان را دلپذیرتر کند. سرویس کولر گازی از مهم‌ترین کارهایی است که در جهت محافظت از کولر گازی و کاهش مصرف برق در تابستان انجام می‌شود. اگر از استفاده کنندگان کولر گازی هستید، می‌دانید که داشتن تخصص در زمینه تعمیر کولر گازی، نصب کولر گازی و سرویس کولر گازی هنگام انتخاب تعمیرکار و سرویسکار بسیار اهمیت دارد.

خدمت از ما؛ بازار آنلاین خدمات، نیروهای متخصص و معتمد را در زمینه نصب، تعمیر و سرویس کولر گازی به شما معرفی می‌کند. نظرات و امتیازهای مشتریان قبلی هر یک از متخصصین را در اپلیکیشن و یا وب سایت خدمت از ما مشاهده کنید؛ سپس بهترین سرویسکار را انتخاب کنید.

هزینه سرویس کولر گازی چقدر است؟

ممکن است برای سرویس کولر گازی خودمان دست به کار تمیز کردن پنل و فیلتر کولر گازی شویم. در این صورت باید بهترین روش انجام آن را فراگیرید. اما سپردن هر کاری به متخصص آن، کار ما را آسان‌تر می‌کند.

سرویس کولر گازی شامل شستشو و یا تعویض فیلتر هوا، شستشوی پنل خارجی کولر گازی، تمدید شارژ گاز کولر گازی، بررسی و عیب یابی برق کولر گازی می‌شود. هزینه سرویس کولر گازی متناسب با مواردی که انجام می‌شود، تعیین می‌شود. شما می‌توانید حدود هزینه سرویس کولر گازی را در وب سایت «خدمت از ما» مشاهده کنید. با مشاهده نمودار قیمت سرویس کولر گازی، در صورتی که تمایل داشتید، درخواست خود را برای سرویس کولر گازی به رایگان ثبت کنید و از هزینه‌ها آگاه شوید.

تعمیر کولر گازی یا نصب کولر گازی جدید؟

آبریزش از کولر گازی، خاموش شدن کولر گازی، سوختن موتور کولر گازی و روشن نشدن کولر گازی از مشکلات رایجی است که ممکن است برای هر برند کولر گازی به وجود آید.

متخصصین تعمیر کولر گازی اجنرال، ال جی، سامسونگ و سایر برندهای مطرح، بر این باورند که با بروز مشکل در کولر گازی شما، اولین راه حل برای برطرف کردن مشکل، تعمیر کولر گازی است. در مواردی خاص که مشکلات جدی است، متخصص کولر گازی حتما به شما پیشنهاد نصب کولر گازی جدید را خواهد داد.

تنها در صورتی که تعمیرکار کولر گازی تشخیص دهد که مشکل کولر گازی جدی است، برای نصب کولر گازی جدید اقدام کنید.

۵ نکته که باید هنگام نصب کولر گازی توجه کنید:

برای نصب کولر گازی همچون کولر گازی پنجره‌ای، اینورتر، ایستاده و … چه چیزهایی لازم است؟ قبل از هر چیز باید نکات زیر را در نظر بگیرید:

 1. بودجه خود را برای خرید کولر گازی محاسبه کنید
 2. بهترین برند و دستگاه کولر گازی را با تحقیق تهیه کنید
 3. جهت کاهش هزینه مصرف برق، کولر گازی کم مصرف بخرید
 4. اندازه کولر گازی (BTU) را بر اساس متراژ محل موردنظر تعیین کنید
 5. از متخصصین کولر گازی برای تعیین محل مناسب برای نصب مشاوره بگیرید

هزینه نصب کولر گازی چقدر است؟ آیا امکان نصب کولر گازی در بالکن وجود دارد؟ پاسخ سوال‌های خود را می‌توانید از متخصصین نصب کولر گازی در «خدمت از ما» بپرسید.

بهترین زمان سرویس کولر گازی و اسپلیت

بر اساس نظر متخصصین بازار کولر گازی و اسپلیت در «خدمت از ما»، بهترین زمان سرویس کولر گازی در فصل بهار است. البته متناسب با شرایط آب و هوایی هر شهر، سرویس کولر گازی و اسپلیت دیرتر یا زودتر اتفاق می‌افتد. مثلا برای شهرهای جنوبی ایران، سرویس کولر گازی بهتر است در اسفندماه انجام شود. اما در شهرهای معتدل‌تر مانند تهران، شیراز، کرج، اصفهان بهترین زمان سرویس کولر گازی فروردین یا اردیبهشت است.

در هر زمانی که تمایل داشتید، می‌توانید متخصصین سرویس کولر گازی بندرعباس، سرویس کولر گازی مشهد، سرویس کولر گازی در کرج، سرویس کولر گازی در اهواز، سرویس کولر گازی غرب تهران، سرویس کولر گازی در اصفهان، سرویس کولر گازی شیراز را در «خدمت از ما» بیابید.

سرویس کولر گازی برای کدام برندها انجام می‌شود؟

 • سرویس کولر گازی جنرال
 • سرویس کولر گازی پنجره ای
 • سرویس کولر گازی ال جی
 • سرویس کولر گازی سامسونگ
 • سرویس کولر گازی اجنرال
 • سرویس کولر گازی ال جی اینورتر
 • سرویس کولر گازی توشیبا

خدمات محبوب سرمایشی در تابستان کدامند؟

شاید برایتان جالب باشید که بدانید خدمات محبوب سرمایشی در تابستان کدام خدمات هستند. نصب، سرویس و تعمیر کولر گازی و اسپلیت، نصب، سرویس و تعمیر کولر آبی، نصب چیلر، کانال سازی و دریچه، نصب، سرویس و تعمیر فن کویل نیز از خدمات پردرخواست سرمایشی هستند که در تابستان به اوج خود می‌رسد.

متخصصین سرمایشی برای هر دستگاه و وسیله سرمایشی را می‌توانید در اپلیکیشن و وب سایت «خدمت از ما» بیابید.

بهترین متخصصین نصب، تعمیر و سرویس کولر گازی را در خدمت از ما بیابید

یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های مشتریان بازار کولر گازی، کیفیت انجام کارهاست. به دلیل حساسیتی که دستگاه کولر گازی دارد، بهتر است نصب، تعمیر و سرویس کولر گازی را به متخصص آن بسپارید.

در «خدمت از ما» متخصصین برای هر نوع برند کولر گازی، خدمات تخصصی را به مشتریان خود ارائه می‌دهند.

در صورتی که کولر گازی شما با مشکل مواجه شده است و باید تعمیر شود؛ یا می‌خواهید کولر گازی جدید نصب کنید؛ یا زمان سرویس کولر گازی فرا رسیده است؛ می‌توانید سفارش خود را اپلیکیشن یا وب سایت «خدمت از ما»، مرجع خدمات آنلاین مانند «نظافت منزل» به رایگان ثبت کنید.

پس از ثبت سفارش شما، بهترین متخصصین به شما پیشنهاد قیمت برای انجام کار ارسال می‌کنند. با بررسی قیمت پیشنهادی، پروفایل متخصص و نظرات مشتریان قبلی، می‌توانید بهترین نصاب، تعمیرکار و سرویسکار کولر گازی را انتخاب کنید.

   

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.