تبلیغات گوگل را با آژانس تبلیغاتی جی ادز شروع کنید

0

شروع تبلیغات با گوگل ادز می‌تواند دلهره آور باشد، مخصوصا زمانی که قرار باشد بودجه زیادی را برای تبلیغات گوگل هزینه کنید. این نگرانی زمانی افزایش می‌یابد که با امکانات و نحوه کار گوگل ادز آشنایی نداشته باشید.

تبلیغات در موتور جستجوی گوگل یکی از هدفمندترین نوع تبلیغات اینترنتی است، چرا که تبلیغات شما تنها برای افرادی نمایش داده می‌شود که در گوگل خدمات و محصولات شما را جستجو می‌کنند.

آشنایی با آژانس تبلیغاتی جی ادز

آژانس تبلیغاتی جی ادز، پارتنر رسمی گوگل در حوزه تبلیغات است، که به صورت تخصصی به ارایه خدمات تبلیغات در گوگل در ایران می‌پردازد. کارشناسان جی‌ادز به شما کمک می‌کنند با مزیت‌هایی که گوگل ادز می‌تواند برای کسب و کار شما داشته باشد، آشنا شوید.

آیا تازه با گوگل ادز آشنا شده‌اید؟ یا قبلا از گوگل ادز استفاده کرده‌اید، اما نتیجه مورد انتظارتان را بدست نیاورده‌اید؟

کارشناسان متخصص جی ادز در خدمت شما هستند تا شما را تا رسیدن به نتایج مطلوب یاری کنند.

به عنوان پارتنر گوگل در ایران و همکاری با هزاران کسب و کار بزرگ و کوچک در حوزه های مختلف، می‌دانیم که چگونه می‌توان از گوگل ادز برای رشد کسب و کارهای مختلف بهره برد.

بدست آوردن نتایج خوب از تبلیغات گوگل نیازمند تخصص و تجربه و اختصاص زمان به صورت روزانه است و ما در تیم جی ادز سعی می‌کنیم با استفاده از ابزارهای قدرتمند این حوزه که در اختیار داریم، نظارت دقیقی بر روی کمپین‌های شما داشته باشیم و آنها را برای دریافت بهترین نتایج بهینه سازی کنیم.

تبلیغات در گوگل چگونه کار می‌کند؟

احتمالا موقع جستجو در گوگل نتایجی که در کنار آنها علامت AD یا آگهی وجود دارد را مشاهده کرده‌اید. بلی این‌ها نتایج تبلیغاتی گوگل هستند که در بالا و پایین نتایج ارگانیک گوگل نمایش داده می‌شوند و تبلیغ‌کنندگان به ازای هر کلیک مخاطبان هدفمند بر روی تبلیغات، به گوگل هزینه پرداخت می‌کنند.

اما چرا می‌گوییم مخاطبان هدفمند؟ چون تبلیغات هر کسب و کار تنها برای نتایج جستجوی کلمات خاصی که مرتبط با فعالیت آن کسب و کار است نمایش داده می‌شود. مثلا اگر شما فروشگاه اینترنتی کفش داشته باشید، می‌توانید تبلیغات خود را در نتایج جستجوی عباراتی مانند: “خرید اینترنتی کفش” یا “کفش اسپرت دخترانه شیک” و … نمایش دهید.

چگونه کمپین‌های تبلیغات گوگل شما را مدیریت می‌کنیم؟

هر کسب و کاری متفاوت با دیگر کسب و کارهاست، برای همین شما با کارشناس اختصاصی خود در ارتباط خواهید بود که می‌تواند کارایی تبلیغات گوگل شما را به حداکثر برساند.

ما به طور مداوم برای افزایش تعداد کلیک‌های هدفمند؛ کلمات کلیدی و ادزهای شما را بررسی و بهبود می‌دهیم، تا مطمئن شویم تبلیغات شما در رقابت با تبلیغات رقبایتان بهتر عمل می‌کند. نتایج مدیریت کمپین‌های تبلیغات در گوگل توسط کارشناسان جی ادز را می‌توانید در گزارش‌های گوگل ادز و گزارش فروش شرکت یا سازمان خود مشاهده کنید.

آیا در حال حاضر از گوگل ادز استفاده می‌کنید؟

اگر حساب فعال گوگل ادزی دارید، یا تبلیغات گوگل وب‌سایت خود را به یک آژانس تبلیغاتی سپرده‌اید، حتما با مزایایی که گوگل ادز برای کسب و کارتان به ارمغان می‌آورد، آشنا هستید. اما آیا مطمئن هستید که بیشترین بازدهی را از تبلیغات گوگل به دست می‌آورید؟

برای درک این موضوع می‌توانید با کارشناسان جی ادز تماس بگیرید تا کمپین‌های تبلیغاتی شما را به صورت کاملا رایگان و بی‌طرفانه تحلیل کنند. آنها همچنین می‌توانند پیشنهادات ارزنده‌ای برای بهبود عملکرد تبلیغات شما ارایه دهند.

تبلیغات گوگل را همین امروز شروع کنید

برای دریافت کلیک، لید (شماره تماس یا سرنخ‌های دیگری از مشتریان بالقوه‌تان) و افزایش فروش از طریق گوگل ادز آماده هستید؟

قبل از شروع تبلیغات بهتر است از بازدهی تبلیغات گوگل در حوزه کسب و کارتان مطمئن شوید، برای شروع با شماره ویژه ۶۶۵۶۵۰۰۰ تماس بگیرید و از مشاوره رایگان و تخصصی کارشناسان جی ادز در حوزه کسب و کار خود بهره‌مند شوید.

راستی اگر نیاز به تبلیغات در یوتیوب یا تبلیغات نصب اپلیکیشن هم داشتید، کارشناسان جی‌ادز می‌توانند اطلاعات ارزشمندی را در اختیارتان قرار دهند.

   

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.