پاکت؛ پایان دردسرهای کتاب خریدن

0

رپورتاژ

گاهی اشتیاق ناگهانی خواندن یک کتاب به جانتان می‌افتد. تصمیم می‌گیرید در اولین فرصت، آن را تهیه کنید و بخوانید؛ اما تصمیمتان به خاطر مشغله‌های ریز و درشت، مدام به تعویق می‌افتد. به خودتان که می‌آیید، می‌بینید دیگر آن‌قدرها هم برایش هیجان ندارید و بدتر این‌که از خواندنش منصرف شده‌اید. اکثر ما در چنین موقعیتی‌ قرار گرفته‌ایم. همین موقعیت به‌ظاهر ساده یکی از موانع اصلی بر سر راه کتابخوانی است. چندان هم ارتباطی به‌شدت علاقه‌‌ی افراد به کتاب خواندن ندارد؛ حتی گاهی کتابخوان‌ترین آدم‌ها هم به‌خاطر مشغله‌های ریز و درشت گاهی از کتاب خواندن فاصله می‌گیرند؛ چون فرصت کافی برای انتخاب و تهیه‌ی کتاب ندارند.

فروشگاه اینترنتی «پاکت» با ساده کردن و سرعت بخشیدن به پروسه‌ی خرید کتاب، در تلاش است کاری کند که هیچ‌کس به خاطر مشغله و کمبود وقت، کتاب خواندن را کنار نگذارد.

امروزه فروشگاه‌های آنلاین کتاب کم نیستند؛ اما ما تنوع عنوان کتاب‌ها را سرلوحه‌ی فعالیتمان قرار داده‌ایم. با خرید از سایت پاکت، کتاب دلخواهتان را بین بیش از ۲۰۰۰۰ عنوان کتاب از ۲۰۰ ناشر پیدا می‌کنید. به طور مستمر در تلاشیم به تعداد ناشران همکار و عنوان کتاب‌های موجود سایت اضافه کنیم.

موضوع دیگری که فروشگاه پاکت بر آن تمرکز دارد، ارسال سریع است. سفارش‌هایی که در طول ساعت کاری روزهای غیرتعطیل ثبت شوند، همان روز به دست خریداران تهرانی می‌رسند و سفارش دوستان شهرستانی هم در صورت ثبت در ساعات اداری روزهای غیرتعطیل، فردای همان روز به پست تحویل داده می‌شوند.

در اولین خرید از سایت پاکت ۳۰ درصد تخفیف بدون سقف به سفارشتان تعلق می‌گیرد. علاوه‌بر این تخفیف، در بخش «قفسه‌ی شگفت‌انگیز» سایت، هر هفته سه کتاب با تخفیف ویژه به مخاطبان عرضه می‌شود.

بلاگ پاکت هم به‌تازگی و همراستا با اهداف سایت شروع به فعالیت کرده است. در این بلاگ که پاکت‌نامه نام دارد، سعی می‌کنیم مقالاتی درباره‌ی کتاب‌ها و پدیدآورندگان منتشر کنیم تا انتخاب کتاب برایتان آسان‌تر شود. با عضویت در سایت پاکت ، از فرآیند ساده و دلچسب خرید کتاب لذت ببرید.


   

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.